Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – skvělé tapety, počítadlo kalorií a selfie app

Aplikace pro tvůj Android – skvělé tapety, počítadlo kalorií a selfie app

Opět pro vás máme připravené aplikace, která vás uchvátí. Jednotlivé appky jsou prověřené a spolehlivé. Na co se můžete těšit? Máme pro vás připravenou aplikaci, která vám nachystá moderní tapetu. Následující aplikace vám spočítá kalorie a poslední appka vám pomůže při pořizování selfie. Jdeme na to!

Skvělé tapety – ArtMeartme

Jste celý žíznivý po nových tapetách, které mají šťávu? Potom vyzkoušejte novinku ArtMe, která obsahuje originální minimalistické tapety. Kromě krásných a uhlazených tapet naleznete také abstraktní, superhrdinské, materialistické a další zajímavé tapety. Všechny tapety jsou uložené v cloudu a pokud je nepoužíváte, nezabírají vám žádné místo. V současné době jich naleznete na 240, ale další originální kousky přibývají.

Aplikaci stahujte zde.

poundaweekPočítadlo kalorií – Poundaweek

Pokud si chcete udržet i během vánoce figuru, vyzkoušejte následující aplikaci. Poundaweek vám spočítá všechny kalorie, které během dne zkonzumujete. Kromě toho je možné aplikaci propojit s celou řadou fitness trackerů. Aplikace dokonce měří vaší pohybovou aktivitu. Aby vám Poundaweek usnadnil hubnutí, poskytne vám týdenní cíl, který nesmíte překročit. Díky tomu zhubnete za pár dní několik kilo. Rozhodně tuto aplikaci vyzkoušejte, pokud chcete zhubnout dříve, než po novém roce.

Aplikaci stahujte zde.

Hezké selfie – Microsoft Selfieselfie

V obchodě Play se nachází celá řada programů, které vám pomohou vytvořit dokonalé selfie. Nejnovějším přírůstkem je Microsoft Selfie. Jak už samotný název napovídá, aplikace vám pomůže vytvořit dokonalé selfie. Selfie appka je založena na technologii počítačového vidění a využívá rozpoznání věku, pohlaví, tónu pleti, osvětlení a další faktory. Pořízené fotografie během jednoho kliknutí přetvoříte na krásné selfie fotografie, které budou působit přirozeně a přitom úžasně.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …