Domů / Doporučujeme / Technologie špionážních kamer dokáže zajistit klidný spánek

Technologie špionážních kamer dokáže zajistit klidný spánek

Pokud jste někdy řešili zabezpečení svého domu, pravděpodobně jste zvažovali populární řešení ve formě bezpečnostních dveří, kamer, alarmu, mříží do oken či hlídacího psa. Všechny tyto možnosti už zkušení zloději velmi dobře znají a dokáží se na ně připravit.

Stále však existuje technologie, kterou je téměř nemožné obelstít a sice špionážní kamery, jinak známé také jako fotopasti. Fotopast je zajímavé zařízení, které pomáhá nejen s ochranou domů, ale využívají ho i bezpečnostní agentury, špioni a přírodovědci při zaznamenávání vzácných zvířat.

Proč špionážní kamera?

Špionážní kamera je drobné zařízení schované v dokonale maskovaném krytu. Obvykle se umístí na strom nebo jiné místo, kde se stane dokonale neviditelnou. To je jedním z hlavních rozdílů oproti kamerám, které jsou všem na očích. Už jste měli někdy podezření, že k vám někdo chodí, například soused, cizí lidé či zloději vyhlížející kořist? Díky fotopastem budete mít jistotu a rázem zjistíte, kdo k vám chodí na návštěvu.

Fotopast nezaznamenává v kuse, disponuje citlivými senzory a začne fotit či natáčet jen tehdy, když k vám někdo vkročí. Výhodou je, že vám odpadne sledování prázdných záznamů, ale budete vidět jen fotky či videa lidí nebo zvířat, kteří k vám zavítali. Fotopast ukládá všechny záznamy na paměťové kartě. Vy si je pak můžete prohlížet na těle fotopasti nebo v jakémkoliv zařízení, kam kartu vložíte. Pokud chcete mít okamžitý přehled nad tím, co se u vás děje, nabízí se vám fotopasti s GSM modulem. U nich je výhodou, že vám záznam okamžitě zašlou jako MMS na telefon nebo na email. S touto technologií se nestane, že by k vám někdo vkročil, aniž byste o něm nevěděli. Fotopasti jsou dostupné každému a díky nízké ceně se pro vás stanou minimální investicí do vašeho bezpečí.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …