Domů / Hry & aplikace / Chytrý telefon HTC 10 seženete i za 25 000 Kč

Chytrý telefon HTC 10 seženete i za 25 000 Kč

To nejlepší co momentálně nabízí společnost HTC je chytrý telefon HTC 10. Před vánocemi zlevnil tento nadupaný smartphone o více než dva tisíce korun. Přesto se najdou obchodníci, který vlajkovou loď společnosti HTC nabízejí za vyšší ceny.

Ceny klesají dolů, ale…

V červenci bylo možné v rámci předobjednávky pořídit chytrý telefon HTC 10 zhruba za 20 tisíc korun. V uplynulých měsících šla cena výrazně dolů, až se zastavila na částce kolem 15 tisíc korun. Ceny se u jednotlivých prodejců liší, ale můžete narazit na sumu, která výrazně přesahuje hranici dvaceti tisíc korun. Například jeden internetový obchod nabízí HTC 10 za 25 000 Kč.

Cena je vzhledem k nabídce velmi zarážející. Všechny modely HTC 10 mají totiž stejnou hardwarovou výbavu. Neliší se v kapacitě úložného prostoru, ve velikosti procesoru ani v kvalitě fotoaparátu. Pokud by se jednotlivé nabídky odlišovali, cenu by to ovlivnilo. V tomto případě tomu však není.

Co vlajková loď HTC nabízí

HTC 10 nabízí špičkový výkon a to i přesto, že je na pultech více jak půl roku. Hlavním trhákem je 64 bitový čišet Qualcomm Snapdragon , který disponuje 4GB operační pamětí a 64 GB úložného prostoru. Ten je možné rozšířit pomocí paměťové karty microSD.

Veškeré informace se vám zobrazí na úhlopříčce 5,2 palce. Displej je velmi jemný a nabízí rozlišení Quad HD (2560 x 1440 pixelů). Pro milovníky fotografií je připravený 12 megapixelový fotoaparát, který se chlubí rychlým ostřením. Za jednu sekundu je schopen pořídit až 8 snímků.

Přední fotoaparát má 5 megapixelů a láká na optickou stabilizaci. Tato funkce je na trhu nová a žádný chytrý telefon ji neměl. Výše uvedené vlastnosti chrání celkovová konstrukce, která je vysoce odolná. Při zkušebních testech obstála 168 hodin v -20°C a 60°C.

Shlédněte také

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se …