Domů / Byznys / Chcete rozumět akciím? Absolvujte kurz obchodování akcií online

Chcete rozumět akciím? Absolvujte kurz obchodování akcií online

V dnešní době se o různé možnosti investování a zhodnocení finančních prostředků zajímá stále větší skupina osob. Díky vysoké inflaci se nevyplácí mít peníze na bankovních účtech, byť se snažíme najít co nejlepší typ. Mnohem zajímavější je investování do akcií a z dlouhodobého hlediska patří k nejvýhodnějším. Je ale důležité vědět, jak vybrat správné firmy a začít na burze podnikat.

Bohaté znalosti a mnoho zkušeností díky kurzu akcií

Učit se a poznávat akcie online může každý z nás. Kurz je ovšem určen především pro zájemce, kteří se chtějí hlouběji ponořit do světa akciového investování. I když nemáte vlohy nebo třeba nápady a povahu na svůj vlastní obchod, podnikání, v kurzu se naučíte, jak se stát spolumajitelem největších společností na světě.

Naučíte se také to, jak si vybudovat vlastní akciové portfolio a přeměnit ho na pasivní příjem. Dojdete k pochopení, že neinvestující jedinci přechází zcela jistě o své peníze.

Kurz přinese i mnohé zajímavé informace také obchodníkům, jež chtějí své dovednosti rozšířit o akcie, opce a CFD. Obchodování akcií bez páky využívají obchodnici začátečníci i bankovní tradeři, kteří nechtějí akceptovat rizika finanční páky. Nenajdeme všestrannějšího tradingu, než je ten opční. Profitování z růstu, poklesu i konsolidace trhu, profitování z rostoucí a klesající volatility a mnoho strategií. Dozvíte se také o daytradingu a swingovém obchodování za pomoci CFD a nejpoužívanější obchodní platformy MetaTrader4.

Jednoduché akcie, které vás doposud překvapovaly

Celý kurz Akcie online je primárně postaven na investování do akcií, obchodování na akciích. Je rozšířen o opční trading, jež je s akciemi velmi spjat. Pochopení opcí podpoří u každého investiční dovednosti. Akcie, opce, všechny potřebné dovednosti kolem technické analýzy, fundamentální analýzy, money managementu a psychologie, ale také aktualizace a bonusová videa k CFD obchodování, zkušenosti z praxe, ovládání platforem a nadstavbová videa, to vše využijete ke svému finančnímu růstu.

Nahlédněte na tradercz.cz, kde najdete kompletní informace.

Shlédněte také

Home office není dovolená, aneb Naučte se pracovat efektivně i z domova

Práce z domova je jako splněný sen. Ale může se změnit v noční můru. Třeba …