Domů / Doporučujeme / Hledáte kvalitní a cenově dostupné matrace? Poradíme vám, kde je najdete

Hledáte kvalitní a cenově dostupné matrace? Poradíme vám, kde je najdete

Všichni si zasloužíme spát v posteli, v níž během noci nabereme novou energii do dalšího dne, odpočineme si, tělo i mysl se zregenerují a ráno budeme svěží a fit. Jenomže spousta z nás spí na nevyhovující matraci. Věděli jste třeba, že matrace bychom měli měnit po 5 – ti a 8 – mi letech? A pokud jste nemocní nebo se více potíte, máte nehody a matrace je ušpiněná, i častěji. Pro mnohé je ale matrace strašákem z důvodu financí. Přitom to tak vůbec nemusí být.

Kvalitní matrace z e-shopu Sg-nabytek.cz

Na webových stránkách Sg-nabytek.cz najdete mnohé matrace za velmi nízké ceny. Vyberete si, ať už hledáte naprosto jednoduchou pěnovou matraci, nebo chcete třeba matraci pěnovou kombinovanou s kokosovou rohoží. 

Také rozměry matrací jsou různé. Ať už chcete typ do jednolůžka, matrace dvě do manželské postele široké 160 cm nebo třeba jednu velkou matraci o rozměrech 120 x 200 cm či větší, seženete ji tady. 

Matrace do velké manželské postele

Velmi dobře hodnocená, a navíc za výbornou cenu, je např. taštičková matrace s visco pěnou ARIZONA s rozměry 200 x 200 cm. Dnes už má prodlouženou délku postele i povlečení kde kdo z nás, a tak je potřeba větších matrací velká. Tato matrace je k dostání právě teď se slevou 41 % a získala 4,4 * z pěti možných. Jde o velmi kvalitní matraci, jež má na jedné straně viskoelastickou paměťovou pěnu, na obou stranách pokrytá pěnou a na jedné straně vysokou kokosovou rohož. Pružiny jsou umístěny v samostatných kapsách z textilu. 

Matrace pro velké i malé děti

Také v případě, že se jedná o dětský pokoj rostoucích ratolestí, měli bychom jim dopřát kvalitní matrace. Už v postýlce je důležité mít kvalitní a zdravou matraci, aby dítku zajistila správnou oporu, nebyla příliš měkká. Později můžeme dětem koupit střední velikost postele s délkou 160 cm např. ve tvaru automobilu nebo domku. Spolu s výbornou matrací bude vaše dítě usínat rádo a denně právě ve své posteli. Podívejte se také na dětské skříně, křesla, předsíňové stěny, koupelnový nábytek a mnohé další zboží. Jistě si vyberete moderní, spolehlivé a přitom levné zboží, jež vám bude dělat radost.

Shlédněte také

Bezpečnost IT a penetrační testy

Jsme ve válce. Nemáme na mysli válku, která bohužel zuří na východ od našich hranic, …