Domů / Hry & aplikace / Farming Simulator 2013
Farming Simulator 2013
Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Pokud patříte mezi fanoušky simulátorů, určitě nesmíte opomíjet nově chystaný titul Farming Simulator 2013 ( Landswirtschafts Simulator 2013). Opět se zhostíte role farmáře a Vaším úkolem je, aby jste vybudovali plně prosperující hospodářství. Že by to mohla být nuda?

Ani náhodou, předchozí ročník LS 11 se může pyšnit půl milionu prodaných kopií. Ono totiž nejde jen o to, sklízet kukuřici. Hra má obrovský vozovký park, velké rozlehlé mapy a spousty modifikací od fanoušků. Je krásné ráno, Vy se rozhlídnete po okolí a řeknete si „dneska by to šlo“. Nasednete na letitý kombajn a hurá, jde se sklízet pšenice. Jedná se o simulátor, takže ovládání stroje je jako ve skutečnosti. Položit žací lištu, vysunout dopravník a můžeme začít. Ve hře je spousty možností, které nenechají chladným nejednoho hráče. Pokud máte dostatek peněz, obděláváte veliká pole, je třeba mít i novou a lepší techniku, čím víc, tím líp. Ale jak to všechno sám zvládat? Máte možnost v singleplayeru si najmout zaměstnance, který udělá nějakou tu prácičku za Vás, ale nejvíce atraktivní je režim MultiPlayer, kde s kamarády prostě skočíte do strojů a vyrážíte za zábavou.

Nově chystaný ročník LS 2013 přináší sebou spousty novinek, v první řadě vylepšený grafický engine, který hru dělá mnohem více reálnější. Byl upraven herní svět a krajina, vývojáři slibují žijící svět, který bude volně přístupný. Další novinkou je nově vytvořený ekonomický systém, který například zajišťuje pohyblivost cen při prodeji kukuřice a jiných obilovin, z toho vyplývá, že hráči budou muset taktizovat, kdy koupit a kdy prodat. Vydělané peníze v novém díle také lze investovat do budov, což je novinka oproti předchozím dílům.
Vozový park tvoří přes 100 autenticky zpracovaných vozidel a strojů, přičemž základ tvoří víc jak 20 licencovaných značek, včetně CASE IH a Deutz – Fahr, Lamborghini, stejně tak jako Horch, Amazon a spousty dalších.
Ovšem v režimu kariéra je také možnost chovat hospodářská zvířata, slepice, krávy a ovce a k tomu je možnost pěstovat brambory a řepu. Je toho víc než dost, ale pořád se bavíme o základní hře. Až tento titul vyjde a dostane se mezi fanoušky, vznikne do hry mnoho mnoho modifikací, které hru ještě více zpestří a to teprve bude zábava. MultiPlayer je samozřejmostí v režimu LAN nebo na internetu pomocí serveru. Hra vychází v říjnu tohoto roku na PC a Xbox360.

Shlédněte také

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém Chytré telefony jsou stálicí …