Domů / Hry & aplikace / Aplikace, které by uživatelé Samsung telefonů nesmí ignorovat

Aplikace, které by uživatelé Samsung telefonů nesmí ignorovat

Samsung patří mezi nejoblíbenější výrobce chytrých telefonů, díky několika vylepšením, které je řadí mezi špičku. V tomto článku si ukážeme aplikace, které jako majitel Samsung zařízení nesmíte ignorovat. Ulehčují totiž práci s telefonem.

easyHome for Samsung: čtečka otisků jako samostatné tlačítko

Některé zařízení mají integrovanou čtečku otisků prstů. Tento doplněk je možné využít i jinak, než k čemu byl sestaven. Pro návrat domů je nutné zmáčknout domácí tlačítko, což zbytečně komplikuje přívětivost uživatelského prostředí. Naštěstí existuje aplikace easyHome for Samsung, která vám umožní aktivovat čtečku prstů, jako domácí tlačítko.

Základní varianta je zdarma a navíc je možné přidat další funkce, jako je zamknutí telefonu, spuštění fotoaparátu nebo návrat zpět.

Aplikaci easyHome najdete na Google Play.

Always on AMOLED – nastavení displeje podle svých představ

Samsung Galaxy S7 byl jako první opatřen funkcí Always On Display, která umožňuje zobrazovat vybrané informace- Tuto funkci se mohou naučit i starší telefony, díky aplikaci Always On AMOLED. Ta umožňuje upravit jas displeje, typ ciferníku, gesta a další užitečné funkce. Některé možnosti jsou k dispozici pouze v placené verzi, která vás vyjde zhruba na 20 Kč. Aplikace je kompletně v češtině.

Stáhněte si Always on AMOLED z Google Play.

Galaxy Charging Current – zobrazení rychlosti nabíjení

Vychytaná aplikace, která vám ulehčí čas a nervy. Určitě se vám už někdy stalo, že jste měli vybitý telefon a nutně jste ho potřebovali používat. Nikde se vám však neukazoval čas do plného nabití. V takovém případě oceníte aplikaci Galaxy Charging Current, která dokáže sledovat stav nabíjení. Díky aplikaci máte přehled, která nabíječka je výkonnější a kolik času vám ještě zbývá do úplného nabití.

Galaxy Charging je k dispozici na Google Play.

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …