Domů / Hry & aplikace / Zajímavá vás lidská anatomie? Potom vám nesmí chybět aplikace Human Anatomy Atlas

Zajímavá vás lidská anatomie? Potom vám nesmí chybět aplikace Human Anatomy Atlas

Jsou aplikace, které jdou na dračku a aplikace, které nikdy nezboří příčky o nejstahovatelnější appku měsíce. Přestože nejsou tyto aplikace oblíbené, mají své kvality. Jednou z nich je i Human Anatomy Atlas 2017, který nabízí podrobný přehled o lidském těle v jednom souboru. Pokud studujete zdravotnickou školu a nebo máte lidské tělo jako koníček, tuhle aplikaci nesmíte vynechat.

Podrobná anatomie lidského těla do kapsy

Aplikace Human Anatomy Atlas nabízí kompletní 3D modely obou pohlaví, kde dále naleznete modely svalů, kostí i ukázková videa. Appku je tak možné srovnat s leckterou odbornou knihou, která nabízí podobný princip, ale bez interaktivních prvků. Anatomy Atlas vám ukáže fungování svalů v pohybu a jen obrázky, jako v knihách.

Faktem je, že aplikace není zdarma, ale její zakoupení vás vyjde na zhruba 750 korun. To rozhodně není málo. Za obsah, který nabízí to však stojí a encyklopedie mnohdy zaplatíte více peněz.

Aplikace nabízí intuitivní uživatelské prostředí

Aplikace je přehledné a hned po otevření dostanete možnost výběru části lidského těla. Nabízí se vám celkem pět modulů, které jsou dále rozděleny na jednotlivé kategorie, kde najdete kompletní lidské tělo. Listovat můžete stovky různých obrázků, modelů a jednotlivých částí těla. Pro každou část lidského těla je krátký popisek v anglickém jazyce a jako bonus máte možnost si nechat přehrát výslovnost jednotlivých částí. Jak již bylo řečeno, k dispozici je mužské i ženské tělo.

K dispozici je i rozšíření

Kromě hlavního obsahu máte k dispozici i rozšíření, které vám nabídne detailnější snímky lidského těla z detailnějšího pohledu a dozvíte se například, jak se hojí řezné rány. Za toto rozšíření je však nutné si připlatit 299 Kč. Stejně jako celá aplikace i videa jsou namluvena v angličtině.

Pokud se vám aplikace zalíbila, můžete si ji stáhnout na Google Play.

Shlédněte také

Jak bezpečné jsou vaše emaily?

Emailovou schránku má dnes prakticky každý uživatel internetu. Každý den zde přijímáme mnoho důležitých zpráv, …