Domů / Hry & aplikace / Umělecká střeva nasytí Poetizer
Poetizer
Poetizer

Umělecká střeva nasytí Poetizer

Máte umělecké sklony? Ještě lépe. Máte umělecké sklony k poezii? Poezie je nádherné umění, které se nemusí rozvíjet jen na papíře, ale také moderním způsobem a sice skrze přístroje s Androidem. Nová aplikace má podpořit básníky a nese jméno Poetizer. Cílem této užitečné appky je propojovat básníky z celého světa a především sloužit jako prostředek ke zveřejňování básnických děl.

Iniciátor celé aplikace Lukáš Sedláček z European Leadership & Academic Institute vidí v celé aplikaci velký potenciál: „Aplikace vytváří prostor pro básníky na celém světě. Svá díla mohou sdílet se čtenáři, získávat zpětnou vazbu, fanoušky a zároveň získávat finanční příspěvky.“

Jaké výhody má Poetizer

Doposud žádný podobný projekt pro básníky nevznikl, tedy rozhodně ne prostřednictvím aplikace. Samotný tvůrce této aplikace psal básně od svých deseti let. Nikdy si však nepředstavil, že by je mohl někde publikovat. Myslí si tedy, že je plno lidí, kteří mají stejný problém. Na trhu chybí prostor, kde by se básně dali jen tak zveřejnit a získat zpětnou vazbu. Poetizer má toto prázdné místo vyplnit a dát šanci potencionálním básníkům vylepšit své umění. Každý kdo vlastní chytrý mobilní telefon nebo tablet si může zdarma aplikaci stáhnout a publikovat své básně. Ať už jste doma nebo v autobuse, můžete svoji tvorbu vypustit do světa pomocí mobilního telefonu.

Poetizer, kromě sdílení aplikací, nabídne i prostor k propojení a komunikaci s okolním světem. Prostřednictvím profilů budeme moci komunikovat s ostatními básníky po celém světě. Můžete si vytvářet své fanoušky, kteří budou sdílet vaše básně dál prostřednictvím sociálních sítí. Můžete dostávat i finanční dary v podobě takzvaných múz.

Aplikaci je možné stáhnout zde. Je zcela zdarma a každý má možnost se podílet na jejím rozvoji.

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …