Domů / Hry & aplikace / Zlaté české ručičky: Aplikace Wifič najde heslo k nejbližší veřejné wi-fi
wifič
wifič

Zlaté české ručičky: Aplikace Wifič najde heslo k nejbližší veřejné wi-fi

Zlaté české ručičky opět bodují. Dalo by se spíše říct, že zlaté české mozky opět bodují. Nedávno vydaná česká aplikace Wifič řeší problém nejednoho uživatele chytrého telefonu. Aplikace s off-line databází přihlašovacích údajů vám napoví, kde jsou nejbližší wi-fi ke kterým se můžete připojit.

Internet kdykoliv a kdekoliv bez placení

Ne každý z nás si může dovolit platit za internetový tarif. Někteří z nás jej ani nevyužijí a investice je tak zbytečná. Ať už jsou pro vás tarify příliš drahé nebo je prostě nepotřebujete, máme pro vás řešení. Aplikace Wifič přináší českou a slovenskou databázi hesel k veřejným wi-fi sítím. Jednoduše si stačí stáhnout aplikaci, aktualizovat databázi a můžete si vyhledat nejbližší wi-fi v okolí. Nově byla aplikace rozšířena i seznam německých a rakouských sítí.

Aktualizace každý den

Velkou výhodou aplikace je její aktuální databáze. Ta je totiž spravována přímo komunitou a tak se každý den přidají nové dostupné wi-fi body. Stejně jako u jiných aplikací i zde funguje hodnocení. U fungující wi-fi uvidíte co nejvíce kladných hodnocení a naopak. Jednoduše mají uživatelé pod kontrolou celou aplikaci. Navrhují nové body, odstraňují zaniklé wi-fi nebo aktualizují hesla. Seznam s přístupem k wi-fi roste každým dnem. Po spuštění databáze obsahovala přes 5000 veřejných wi-fi bodů. Každým dnem však toto číslo narůstá.

Jak aplikace funguje v reálu

Na první pohled je patrné, že se o aplikaci starají samotní uživatelé. Najdete wi-fi místa, která jsou aktuální jak s funkčností tak s heslem. Najdou se však i body, které neexistují či nemají správné heslo. Funkčnost aplikace a její úspěch tak závisí pouze na přístupu uživatelů. Pokud se vám aplikace líbí, můžete přispět na její rozvoj dvacetikorunou. Za to dostanete 1000 extra sítí a seznam sítí bez hesel. Cena je symbolická a aspoň trošku pomůže tvůrcům k bezproblémovému chodu aplikace nebo její rozšíření.

Shlédněte také

Drobné částice ze vzdálených galaxií ovlivňují počítače

Počítače považuje většina lidí za bezchybné stroje, které řídí téměř všechno kolem nás. Čas od …