Domů / Hry & aplikace / Sexuální apetit si změříte chytrým telefonem

Sexuální apetit si změříte chytrým telefonem

Chytré telefony mají již nespočet funkcí. Můžeme s nimi měřit čas, svítit si na cestu, používat je jako fotoaparáty či je mít místo dálkového ovladače. Nyní se však na trh dostávají nové aplikace, které měří něco, co zde ještě nebylo. Jedná se o sexuální výkonnost, která se zapisuje za pomoci erotických pomůcek a technologie bluetooth. Tyto aplikace budou k dostání na iPhonech či tabletech iPad s operačním systémem iOS9.

Aktualizace sebou přinese nové možnosti

Chytré telefony iPhone nebo tablety iPad sebou na podzim přinesou spousty užitečných funkcí. Chystá se totiž jejich nová verze. Zároveň se však aktualizace dočká i operační systém iOS s číslem 9. Jednou z nových funkcí má být měření sexuální výkonnosti. Vše má podporovat HealthKit.

Aplikace HealthKit slouží v současné době k měření sportovních výkonů, zdravotního stavu a denní aktivity. Vše funguje na jednoduchém principu. Buď si uživatel zapisuje vše sám nebo jsou údaje měřeny pomocí přídavných zařízení, jako jsou chytré hodinky.

V aktualizaci nabídne aplikace novou položku s názvem „Sexual Activity“. Tato kolonka je určena především pro ženy. Ty kromě sexuální výkonnosti mohou zadávat informaci o ovulaci. Zda bude tato funkce určena i pro muže není jasné. Nicméně můžeme očekávat, že se v blízké budoucnosti něco objeví.

Erotické pomůcky s technologií bluetooth

Velký otazník zůstává i nad technikou měření. Bude vše zaznamenáváno pomocí ručního zapisování nebo bude zajištěna spolupráce s chytrými erotickými pomůckami. K dnešnímu dni je na trhu již několik erotických hraček, které mají v sobě zabudovanou technologii bluetooth.

Jak moc se toto měření sexuální aktivity rozšíří mezi uživatele a zda se budete moc porovnávat s kolegou či kolegyní nikdo neví. Ať už to bude jakkoliv, nemůžeme se dočkat s čím přijde jablíčko příště a jaké tělesné hodnoty či tekutiny se budou měřit.

Shlédněte také

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se …