Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – proměna navigační lišty, ilustrace na displeji a ztišení telefonu

Aplikace pro tvůj Android – proměna navigační lišty, ilustrace na displeji a ztišení telefonu

Obchod Play každý den přijme stovky nových aplikací. Pro tento článek jsme vybrali tři nejzajímavější aplikace, které vám pomohou upravit telefon podle svých potřeb a také krásně zralaxovat. Pomůžeme vám přeměnit navigační lištu, ztišit telefon a vytvořit krásné ilustrace.

Hudební navigační lišta – MUVIZmoviz

Upravit si telefon k obrazu svému je skvělé. Novinka MUVIZ to umožňuje. Aplikace změní spodní navigační lištu na stylový ukazatel přehrávání hudby. Design aplikace a zobrazení přehrávání je skvělé a z nudného prostoru dokáže vyčarovat zajímavý kousek. Pokud hledáte aplikaci, která si poradí s řadou přehrávačů a je k dispozici i pro chytré telefony s hardwarovou navigační lištou, tak neváhejte. Muviz je to pravé pro vás.

Aplikaci stahujte zde.

dinglessZtišení telefonu – Dingless

Dingless je nenápadná aplikace, která však umí zázraky. Tato povedená aplikace vám vypne oznámení, zvuky telefonu a vibrace po nastavenou dobu. Zdá se vám to jako zbytečnost? Tak si vzpomeňte na situaci, kdy vám neustále pípal telefon jen kvůli tomu, že jste členek diskuzní skupiny. Dobu ztišení je možné nastavit a aplikace kromě toho nabízí celou řadu dalších funkcí. Díky aplikaci Dingless nemusíte telefon přepínat do úsporného režimu a jednoduše si aplikaci nastavíte podle svých potřeb.

Aplikaci stahujte zde.

Nádherné ilustrace – Adobe Photoshop Sketchsketch

Máte chuť kreslit a výtvarně se realizovat? Pak by vás rozhodně neměla minout aplikace Adobe Photoshop Sketch. V této povedené appce máte k dispozici tužky, pera, gumy, štětce, spreje a spousty dalších výtvarných potřeb, které vám pomohou se realizovat. Je jen na vás, jaké umělecké skvosty vytvoříte. Výsledná díla je možné dále upravovat a vylepšovat v aplikacích Adobe Photoshop CC a Ilustrator CC.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …