Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – dvě foto appky a budík

Aplikace pro tvůj Android – dvě foto appky a budík

V dnešním nekonečném seriálu Aplikace pro tvůj Android se podíváme na povedené foto appky a jeden praktický budík. První dvě aplikace nás překvapí svojí jednoduchostí a efekty, které v sobě ukrývají. Praktický budík má v sobě hned několik skvělých funkcí, které ocení  jak produktivní jedince, tak osoby co si rádi přispí.

Skvělé wallpapers – Frame Wallpapersframe

Krásné a kvalitní tapety jsou k těžko dostání. Existuje však aplikace Frame Wallpapers, která nabízí hned několik stovek estetických fotografií krajiny, přírody a moderních detailů. Opravdu máte z čeho vybírat a jednotlivé tapety splňují ty nejnáročnější podmínky na kvalitu.

Aplikaci stahujte zde.

Retro obrázky na vzpomínky – Lumio Camlumio

Existuje plno aplikací, které upraví fotografie do různého stylu. Jednou z povedených je aplikace Lumio Cam, která je vhodná i pro náročnější uživatele a zkušené fotografy. Aplikace disponuje klasickým kamerovým rozhraním a spoustou zajímavých funkcí. Během užívání rozhodně oceníte mřížku, kontrolu ISO, vyvážení bílé, ostření a další skvělé funkce, které jsou vhodné pro manuální ladění fotografie.

Aplikaci stahujte zde.

Spolehlivý a praktický budík – Alarmsalarms

Poslední aplikace vás vytrhne ze snění. Na mysli máme tenhle povedený budík Alarms, který vás zaujme svým neobvyklým řešením. Hlavní předností této aplikace je možnost nastavení budíky v určitých lokalitách. V aplikaci si nastavíte jednotlivé úkoly, kterým přidáte lokaci. Telefon vám začne zvonit v okamžiku, kdy se dostanete na určené místo. Tuto funkci využijete zejména v případě, kdy nechcete na něco zapomenout. Jakmile vkročíte do obchodu, budík vám připomene zakoupit mléko. Možností jak nastavit aplikaci Alarms je vícero, každopádně se jedná o skvělou aplikaci, které najde ve vašem chytrém telefonu své využití.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém Chytré telefony jsou stálicí …