Domů / Doporučujeme / Fotokalendář a fotokniha je skvělý dárkem

Fotokalendář a fotokniha je skvělý dárkem

Přemýšlíte čím obdarovat své blízké? Máte spousty skvělých vzpomínek zachycených na fotografiích, které však leží ladem ve vašem počítači? Co je využít a vytvořit originální fotokalendář nebo rovnou celou fotoknihu plnou krásných fotografií a báječných vzpomínek. Ideální dárek pro všechny věkové kategorie.

Originální dárek v podobě fotokalendáře

Netradičním a velmi originálním dárkem jsou fotokalendáře. Obzvláště před vánocemi je tento dárek nejen originální, ale i velmi praktický. Jedinečný fotokalendář vytvoříte v profesionální kvalitě se všemi náležitostmi. Kvalitní papír s vysokou barevnou stálostí fotografií vydrží po celý rok. Vyberte ty nejkrásnější okamžiky z vašeho života, zasaďte je do jednotlivých měsíců v roce a vytvořte originální kalendář v několika provedení. Vybírat si můžete z klasického nástěnného, stolního či jedno archového ročního kalendáře. Originální dárek, který potěší.

15129438_1709306406053533_5657610007630269171_o

Fotokniha zachytí všechny vaše vzpomínky

Fotoknihy jsou také velmi oblíbeným a vděčným dárkem. Chytré telefony nám umožňují zachytit každý okamžik našeho života, ale málokdy jim věnujeme pozornost. Fotografie z výletů, narozeniny nebo svatby ukládáme do paměti počítače a postupně na ně zapomínáme. Fotokniha je skvělou možností, jak nenechat vzpomínky vyblednout.

Skvělý dárek v podobě fotoknihy je vhodný pro různé příležitosti. Fotoknize můžete dát libovolné téma nebo může obsahovat všechny krásné chvíle vašeho života. Pořízení fotoknihy není vůbec drahé a přitom je ve špičkové kvalitě. K dispozici je opět několik druhů od klasické kroužkované knihy až po sešitový formát.

Drobný dárek v podobě fotomagnetek

Fotomagnetky jsou podceňovaným dárkem, které však umí vykouzlit stejnou radost. Originální a praktický dárek, který můžete umístit na lednici, vám bude připomínat krásné okamžiky vašeho života. Magnetky jsou vyráběny ve vysoké kvality a skvěle drží na ledničce.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …