Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – vytvořte si vlastní virtuální realitu nebo videoklip

Aplikace pro tvůj Android – vytvořte si vlastní virtuální realitu nebo videoklip

Pravidelná dávka emocí nás nečeká. Za to se podíváme na zoubek několika vychytaným aplikacím. Těšit se můžete na vlastní virtuální realitu. Ukážeme si taky aplikaci, pomocí které si vytvoříte vlastní videoklip či film. Nakonec tomu všemu dáme korunu, pomocí odpočítávala, který může odpočítávat do premiéry vašeho filmu.

cardboardVirtuální realita pomocí aplikace Cardboard Camera

Krabicové „brýle“ pro virtuální realitu od společnosti Google jistě znáte. Pokud vám to nic neříká, vyhledejte si to. Pomůckou k této vychytávce je aplikace Cardboard Camera. Ta dokáže vytvářet panoramatické fotografie, které je možné prohlížet si ve virtuální realitě. Snadno si tak uchováte okamžik, který si můžete připomenout ve velmi reálně podobě. Fotografie se vytváří klasicky v rámci 360 stupňů. V případě špatného pořízení fotografie vás aplikace upozorní. Pokud tedy toužíte po nevšedním zážitku za minimum peněz, aplikace Cardboard Camera je povinností.

Aplikaci stahujte zde.

adobeAdobe Premier Clip vám usnadní střih videa

Společnost Adobe opět přišla s aplikací pro Android. Tentokrát se jedná o editor videí Adobe Premiere Clip. Aplikace má jednoduché uživatelské prostředí, které je vhodné i pro absolutního začátečníka. Základem je časová osa, do které vkládáte videa či fotografe. Poté lze upravit barevné podání, zajímavé animace, přechody, zpomalení a další efekty. Samozřejmostí je vlastní hudba. V aplikaci si také můžete nastavit automatické vytvoření videa, které během pár okamžiků připraví videoklip na míru.

Aplikaci stahujte zde.

countdownS premiérou filmu vám pomůže, odpočítávalo Countdown

Potřebujete vědět, kolik zbývá času do premiéry vašeho videoklipu, který jste vytvořili pomocí aplikace Adobe Premier Clip? Tak potom je pro vás určena aplikace CountDown. Tato aplikace má krásné uživatelské prostředí plné barev a obrázků. Přidávat si můžete vlastní události nebo se nechat inspirovat. Pokud změníte časové pásmo, aplikace automaticky vše upraví. Navíc jsou k dispozici i dva typy widgetů. Tato povedená aplikace stojí za vyzkoušení.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …