Domů / Novinky / iPhone má zdatné konkurenty

iPhone má zdatné konkurenty

Minulý týden se začala v Česku prodávat dlouho očekávaná novinky od Apple. Tím byla nová, již sedmá generace chytrého telefonu iPhone. Nový model opět nabízí řadu novinek a téměř ve všem překonává předchozí modely. Konkurence však nikdy nespí a i ona si připravila řadu nových modelů, které jsou zdatnou konkurencí proti jablečným výrobkům.

Co přináší novinka od Apple

Nové iPhony 7 a 7 Plus jsou jedny z nejvýkonnějších chytrých telefonů na trhu. Mají vysoký výkon a líbivý vzhled. Někdo však může vytýkat absenci konektoru pro sluchátka. Novinka je dále vybavena 4,7 palcovým displejem a verze 7 Plus 5,5 palcovým displejem. Změnou prošel celý vnitřek a k dispozici jsou 12 MPx fotoaparáty, optická stabilizace obrazu, bezztrátový zoom či hloubka ostrosti. K novému modelu byl vypuštěn i nový software, který zlepšuje chod celého systému a novinka je tak svižnější a neseká se.

Co na to konkurence?

Konkurence nezahálela a představila hned několik novinek, které zdatně konkurují Applu. Jednou z nich je Samsung Galaxy S7 a S7 edge, který nabízí rovný i zakřivený displej. Menší model nabízí 5,1 palcovou obrazovku s rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů. Větší S7 edge má 5,5 palcový displej s totožným rozlišením. Další velmi zajímavou novinkou je chytrý telefon Honor 8, který zaujme především lákavou cenou. Novinka se pohybuje v cenové hladině 11 tisíc korun, ale výbavu má srovnatelnou s telefony vyšší třídy.

Skvělou výbavu nabízí chytrý telefon Asus ZenFone 3 Deluxe, který je vybaven 5,7 palcovým displejem s Full HD rozlišením. Největším trhákem jsou však použité fotoaparáty. Zadní nabídne neuvěřitelných 23 megapixelů a velmi dobrou světelnost f/2.0. Kromě výkonného fotoaparátu nabízí i slušnou výbavu procesoru a operační paměti.

Novinka od Applu sice sklidila největší pozornost, je však otázkou, jak dlouho to vydrží. Novinky konkurenčních společností mají také, co nabídnou a není toho zrovna málo.

Shlédněte také

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se …