Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – nový tracker na počasí a skvělý přehrávač

Aplikace pro tvůj Android – nový tracker na počasí a skvělý přehrávač

Závěr roku je velmi divoký na počasí. Během podzimních a zimních měsíců vás může kdykoliv přepadnou nečekaný déšť i sluníčko. Proto vám přinášíme novou aplikaci, která monitoruje počasí. K tomu vám přibalíme kvalitní hudební přehrávač do nepohody. S poslední aplikací se vydáme za dobrodružstvím. Držte si klobouky, budete to jízda.

pocasiS aplikací Forecast vás počasí už nepřekvapí

Kvalitních aplikací o předpovědi počasí je jako šafránu. Jsme proto rádi, že vám můžeme představit jednu z těch více povedených. Aplikace Forecast vám nabídne hodinové a denní předpovědi. Počasí si s vámi již nikdy nebude hrát. Povedené uživatelské rozhraní vám zpříjemní vyhledávání. Samozřejmostí je možnost zobrazení počasí v daném místě nebo sledovat dlouhodobý odhad či historii počasí.

Aplikaci stahujte zde.

raveKvalitní přehrávač hudby – Rave Music Player

Přehrávač hudby Rave Music Player má praktické uživatelské rozhraní, ale hlavním tahákem je stylový design. Obrazovka vám přednese stylovou podívanou s aktuálně přehrávaným souborem. Kromě krásného designu vás čeká i praktické ovládání gesty a plno dalších funkcionalit. Vyzkoušejte aplikaci sami a posuďte, jak se vám líbí nový styl.

Aplikaci stahujte zde.

exploZažijte dobrodružství díky Google Expedicím

Google Expedice jsou žhavou novinkou Google Cardboard nebo jiných headsetů pro zobrazení virtuální reality. Navštivte historické památky, ponořte se do hlubin moře nebo objevujte zákoutí vesmíru. Aplikace umožňuje propojení s ostatními uživateli, které můžete provázet světem a objevováním. Hlavní záměr aplikace je vzdělávání žáků ve školách, ale své dobrodružství si můžete užít i vy. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Navyšte výkon svého notebooku. Pomůže vám k tomu chytrá krabička

U notebooků šlo vždy o kompromis. Abyste měli tenkto tělo, bylo potřeba najít součástky, které …