Domů / Doporučujeme / Připravte pálivý zážitek ve vaší restauraci

Připravte pálivý zážitek ve vaší restauraci

Chilli paprička, někteří se jí nemohou nabažit, jiní její pálivost berou s respektem. Obě tyto skupiny můžete nalákat do vaší restaurace v případě, že připravíte chilli večer. Využijte potenciál pálivé chilli papričky, objednávejte chilli za velkoobchodní ceny a dodejte pikantnost všemu, co děláte.

Jak využít potenciál chilli papričky?

sambal-mash-se-seminky-200mlChilli paprička má potenciál! Vystihuje ho zejména její pálivost, která řadě konzumentů přinese pálivou rozkoš v ústech. Za pálivost zodpovídá kapsaicin, rostlinný alkaloid s řadou příznivých účinků na zdraví člověka. Kapsaicin tlumí bolest, je přírodním antibiotikem, chrání srdce, podporuje hubnutí a těší se z další řady benefitů. Zajímavé jsou chutě chilli papriček. Těch existuje asi 3000 druhů, z nichž každá z nich vás na jazyku polechtá jinak. Obrovské plus chilli papričky stkví i v jejím zpracování a mnohačetném využití. Chilli papričku lze využívat čerstvou, ale i její sušené formy. V kuchyni uvítáte i chilli kaši. Pro to a řadu dalších plusů může být chilli paprička plodinou, díky které se u vás dveře netrhnou. Připravte chilli večer ve vaší restauraci a nechte i vaše hosty objevit potenciál chilli papričky.

Vypalte se hostům do paměti! Díky chilli si vás zapamatují

Máte restauraci a chcete pro své hosty připravit něco nového? Chcete zvýšit návštěvnost, odlišit se? Vypalte se hostům do paměti! Zahalte svůj večer do chilli barev, připravte chilli menu, zkrátka to vezměte zostra. Ne každá surovina vzbuzuje tolik zvědavosti jako chilli paprička. Vzrušení i obava z požití pálivého jídla bude vaše hosty bavit. Připravit pro ně můžete kulinární zážitek. Ne každý je zvyklý na pálivost chilli pohybující se ve vyšších rovinách SHU jednotek. Připravte hlavní chod i dezert v podobně chilli zmrzliny. Zapomenout nesmíte ani na výzdobu. Čerstvá nebo celá sušená chilli paprička by neměla chybět ani na stole, stejně jako chilli granule, prášek nebo vločky, které poslouží jako dochucovadlo. S pálivostí v ústech, ale s pořádným zážitkem budou vaší hosté odcházet spokojení.

Zhodnoťte tento večer. Že se uchytil? Tak to možná budete potřebovat větší množství chilli a stálého dodavatele. The ChilliDoctor vám chilli dodá celoročně. V kuchyni můžete využít celé sušené chilli papričky, chilli jako jemný prášek, chilli granule, vločky, chilli mash nebo aseptic packs.

Vyzkoušejte netradiční formu chilli

Celé sušené chilli papričky, jejich prášek, granule a vločky zná každý. Netradičním produktem z chilli papriček je chilli mash a aseptic packs, jejichž použití vás bude v kuchyni bavit. Chilli mash v sobě ukrývá fermentované chilli papričky, které vytvoří stabilní a bezpečnou kašovitou hmotu určenou k dalšímu zpracování. Chilli mash je ekonomicky výhodná varianta, z jedné lahvičky totiž můžete připravit několikanásobně více chilli omáčky. Aseptic packs je pak výrobek s plnější chutí, jedná se o rozdrcené a ohřáté chilli papričky, které jsou asepticky zabalené do sáčku a lze je využívat k dalším účelům. Chilli mash, aseptic packs nebo další formy chilli vám může dodat společnost the ChilliDoctor, která se mimo jiné specializuje i na velkoobchodní prodej.

Připravte pálivý zážitek ve vaší restauraci, využijte potenciál chilli papričky a vypalte se vašim hostům do paměti. Odlište se tematickými večery a přitáhněte milovníky chilli.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …