Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – alternativní klient pro Facebook a další

Aplikace pro tvůj Android – alternativní klient pro Facebook a další

Svět aplikací se každým dnem rozrůstá o desítky možná i stovky aplikací denně. Některé jsou více či méně povedené. Ty aplikace, které stojí za to, si představíme v dnešním seriálu aplikací pro tvůj Android. Jdeme na to!

folioAlternativní klient pro Facebook – Folio

Facebook má svojí vlastní aplikaci, z které můžete spravovat profil. Existuje však celá řada alternativ. Jednou z nich je Folio, která se vrací ke kořenům modré sociální sítě. Aplikaci nabízí klasickou správu profilu. Navíc je z ní možné odesílat a přijímat zprávy. Nepotřebujete tak žádnou jinou aplikaci k jejímu chodu (Facebook Messenger). Aplikace dále nabízí úsporu baterie díky chytré synchronizaci a skvělý systém notifikací. Základní verze je zdarma. Za mikrotransakce si však můžete koupit řadu témat.

Aplikaci stahujte zde.

vydaStaňte se slavnými pomocí aplikace VYDA

Svět YouTube a vlogerů žije naplno. Máte ambice stát se také slavným na internetu? Možná vám k tomu pomůže aplikace VYDA. Ta umožňuje vytvořit kanál, kde lze využít fotoaparát ve vašem telefonu a provozovat živé vysílání. Funkce této aplikace využívá celá řada známých Youtuberů, kteří zde zásobují své fanoušky obsahem ze svého života. Skrz vysílání můžete odpovídat nebo klást otázky. Diskutovat tak můžete jak s vysílajícím, tak s ostatními uživateli aplikace.

Aplikaci stahujte zde.

daylioNáladový deníček Daylio

Zkoušíte si vést deníček, který by obsahoval vaše nálady během dne a zážitky, které jste měli? Nedaří se vám být konzistentní? Nevadí, vyzkoušejte Daylio. Tato aplikace zaznamenává vaši náladu a aktivity bez nutnosti psát. Stačí jednoduše klikat na ikonky, symboly a emotikony. Během několika minut máte celý den shrnutý v přehledné aplikaci. Krásně uvidíte vaše šťastné dny a dny, které nejsou tak veselé. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet chronickým začátečníkům.

Aplikaci stahujte zde.

 

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …