Domů / Doporučujeme / Drony a kvadrokoptéry

Drony a kvadrokoptéry

Droni se pomalu, ale jiště stávají fenoménem, který má před sebou úžasnou budoucnost. Pomocí dronů lze pořizovat neskutečné záběry, přepravovat menší zásilky, kontrolovat pozemky, jak lidé topí ve svých domech a celou řadu dalších činností. Kromě komerčního či vojenského využití poskytují drony i zábavu pro modelářské nadšence. Vývoj jde nezadržitelně kupředu, ale poněkud za ním zaostává legislativa. Pokud bude tento handicap odstraněn, budou drony využívány ještě ve větší míře.

Kde dron pořídit

dron-spider-r10-full-hd-kamera-5mp-upgrade-versionPokud jste v této oblasti již pokročilými znalci, kteří se v dronech vyznají, nebo jste úplnými začátečníky, kteří si chtějí koupit dron pro sebe nebo jako vánoční dárek pro svého syna, máte výbornou příležitost. Můžete navštívit kamennou prodejnu RC Káně v Hlinsku, kde najdete bohatý sortiment RC aut, RC letadel, RC vrtulníků či RC tanků.

V nabídce obchodu je veškeré RC příslušenství související s modelářstvím a s drony především. Zároveň zde můžete využít odborného poradenství a požádat o jakékoliv informace ohledně modelářství a dronů. Součástí obchodu je samozřejmě i servis. Pokud máte do Hlinska daleko, můžete služeb obchodu využít i prostřednictvím eshopu, ve kterém si lze objednat nejrůznější modely, jejichž přehled včetně informací najdete na webových stránkách. Rovněž v eshopu se můžete nejprve poradit a teprve poté si koupit dron, který bude nejlépe vyhovovat vašemu záměru.

Jaký dron si pořídit

dron-spider-r10-full-hd-kamera-5mp-upgrade-version-1Chcete-li si koupit dron pro svou zábavu, nebo udělat radost svému synovi, můžete zvolit model, který je skutečně na vysoké technické úrovni a přitom se poměrně snadno ovládá. Platí to například pro nejnovější rc kvadrokoptéry. Moderní a vylepšené kvadrokoptéry nebo drony mají zařízení pro přenos obrazu do vysílačky nebo dokonce do mobilního telefonu. Doporučit lze raději levnější drony s přenosem obrazu, kterými jsou výrobky pod značkou DJI. Pro náročnější zájemce je určena kvadrokoptéra HAWK EYE HD. Má reálný přenos na obrazovku umístěnou na ovladači a rovněž letové vlastnosti je výborné. Pro začátečníky je vhodný dron Ray Line HD Cam a Ralyne HD Dron FPV, které výborně létají a jsou velice odolné při nárazech do země či jiné překážky.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …