Domů / Doporučujeme / Profesionální servis notebooků

Profesionální servis notebooků

Bez notebooků, čili laptopů, si dnes již nelze život představit, stejně jako bez počítačů. Oba názvy jsou převzaty z angličtiny a v překladu znamenají poznámkový blok, resp. „na klíně“, tedy počítač, se kterým lze pracovat na klíně, a který je přenosný.

Notebooky mají zabudované komponenty srovnatelné se stolními počítači s tím rozdílem, že u notebooků nejsou tyto komponenty zaměnitelné. Používají vlastní typy vnitřních portů a vnější porty jsou stejné jako u počítačů. Samozřejmě jsou vzhledem k přenositelnosti komponenty u notebooků miniaturizované. Díky postupnému srovnávání cen stolních počítačů a notebooků stoupá zájem o praktické a přenosné notebooky, které si člověk může brát sebou na služební cesty, na dovolenou a všude tam, kde je Wifi připojení.

Servis notebooků

servis-notebooku-abaxS rostoucím počtem prodaných přenosných počítačů pochopitelně roste i zájem o servis notebooků. Kromě nových modelů si dnes můžete pořídit i repasovné notebooky, které jsou pochopitelně za nižší ceny, což ale vůbec neznamená nižší kvalitu. Servis notebooků Praha provádí pozáruční opravy a servis notebooků. K uspokojení mimopražských zájemců slouží celá řada oblastních servisních středisek, která jsou rozmístěna po celé ČR.

Dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti servisních techniků, stejně jako špičkové vybavení servisních pracovišť jsou zárukou, že každý notebook odejde z tohoto pracoviště jako nový. Součástí služeb je i záchrana a obnova dat u poškozených datových nosičů. Každý notebook je v servisu nejprve podroben vstupní diagnostice, po které je se zákazníkem projednán postup opravy a stanovena přibližná cena. Servis notebooků Praha zajišťuje také odvezení opraveného notebooku k zákazníkovi domů, nebo do firmy.

Asus servis

Mezi značkami notebooků se dlouhodobě pohybují na druhém místě oblíbenosti notebooky Asus. S vysokým objemem jejich prodeje stoupá i poptávka po servisu. Výrobce vyřizuje veškeré reklamace v záruční době a opravy po záruce provádí Asus servis ve svých několika servisních střediscích. ABAX servisní centrum nabízí dlouholeté zkušenosti svých servisních techniků, kteří provádějí nejen běžné výměny vadných komponentů za originální díly Asus, ale i sofistikované opravy základních desek a napěťových měničů. LCD displeje notebooků Asus mění za poslední modely kompatibilní z původními displeji a stejně tak je to při výměnách pevných disků, optických mechanik a paměti RAM.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …