Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro školáky
aplikace-skola

Aplikace pro školáky

Prázdniny jsou za námi a nový školní rok před námi. Pro všechny školáky začínají starosti a trable spojené s učením. Pokud si však chcete prodloužit prázdniny nebo si alespoň ulehčit pobyt ve školním ústavu, pořiďte si některou z vychytaných aplikací. Díky těmto aplikacím zvládne vše levou zadní a zbude vám spousta času na mimoškolní aktivity. Tak ať žijí chytré telefony a vychytané aplikace.

Unit Converter – převodník jednotek

Proč se učit převody jednotek, když to za pár vteřin vyťukáte do svého chytrého telefonu a ještě rychleji budete znát výsledek. Přesně tohle umí Unit Converter, který si hravě poradí s délkou, hmotností, šířkou, rychlostí, teplotou či tlakem.

1

Stáhnout

Geometrie do kapsy

U počtů, výpočtů a matematiky ještě chvíli zůstaneme. Velmi kvalitní je aplikace Geometrie do kapsy, která vám nabídne snadný přístup k vědomostem z geometrie. V rámci aplikace si jednoduše vypočítáte rozměry čtverce, trojúhelníku, lichoběžníků a dalších obrazců. V aplikaci nechybí ani vzorečky a výpočty pro kužel, jehlan či koule a spousty dalších objektů.

2

Stáhnout

Periodická tabulka – chemie za jedna

Vyšší dívčí je chemie a její složitá periodická tabulka. S aplikací jste však za vodou. Ta vám nabídne vše co potřebuje do hodiny chemie. V tabulce naleznete všech 118 prvků společně s doplňkovými informacemi.

3

Stáhnout

Taháky do kapsy – chytřejší nikdo nebude

Ať už použijete tuto aplikaci k přípravě do školy nebo jí vyzkoušíte v ostrém testu pod lavicí, jedno je jisté, tahle aplikace vám nahradí mozek. Aplikace nabízí nejrůznější taháky a zápisky ze všemožných předmětů. Dále si zde můžete zaznamenat vlastní poznámky a taháky. Ať už ji využijete ke konání dobra či zla, lepšího parťáka neseženete.

4

Stáhnout

S naší dávkou aplikací do školy, bude pro vás školní rok rájem na zemi a prázdniny vám tak nikdy neskončí. Užijte si to!

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …