Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro školáky
aplikace-skola

Aplikace pro školáky

Prázdniny jsou za námi a nový školní rok před námi. Pro všechny školáky začínají starosti a trable spojené s učením. Pokud si však chcete prodloužit prázdniny nebo si alespoň ulehčit pobyt ve školním ústavu, pořiďte si některou z vychytaných aplikací. Díky těmto aplikacím zvládne vše levou zadní a zbude vám spousta času na mimoškolní aktivity. Tak ať žijí chytré telefony a vychytané aplikace.

Unit Converter – převodník jednotek

Proč se učit převody jednotek, když to za pár vteřin vyťukáte do svého chytrého telefonu a ještě rychleji budete znát výsledek. Přesně tohle umí Unit Converter, který si hravě poradí s délkou, hmotností, šířkou, rychlostí, teplotou či tlakem.

1

Stáhnout

Geometrie do kapsy

U počtů, výpočtů a matematiky ještě chvíli zůstaneme. Velmi kvalitní je aplikace Geometrie do kapsy, která vám nabídne snadný přístup k vědomostem z geometrie. V rámci aplikace si jednoduše vypočítáte rozměry čtverce, trojúhelníku, lichoběžníků a dalších obrazců. V aplikaci nechybí ani vzorečky a výpočty pro kužel, jehlan či koule a spousty dalších objektů.

2

Stáhnout

Periodická tabulka – chemie za jedna

Vyšší dívčí je chemie a její složitá periodická tabulka. S aplikací jste však za vodou. Ta vám nabídne vše co potřebuje do hodiny chemie. V tabulce naleznete všech 118 prvků společně s doplňkovými informacemi.

3

Stáhnout

Taháky do kapsy – chytřejší nikdo nebude

Ať už použijete tuto aplikaci k přípravě do školy nebo jí vyzkoušíte v ostrém testu pod lavicí, jedno je jisté, tahle aplikace vám nahradí mozek. Aplikace nabízí nejrůznější taháky a zápisky ze všemožných předmětů. Dále si zde můžete zaznamenat vlastní poznámky a taháky. Ať už ji využijete ke konání dobra či zla, lepšího parťáka neseženete.

4

Stáhnout

S naší dávkou aplikací do školy, bude pro vás školní rok rájem na zemi a prázdniny vám tak nikdy neskončí. Užijte si to!

Shlédněte také

Česká vývojářská firma Geewa vstoupila se svojí mobilní hrou Smashing Four na americký trh. Jak se jí daří?

Geewa se proslavila verzí kulečníku Pool Live Tour na Facebooku. V době největší slávy si ji …