Domů / Hry & aplikace / Skvělé aplikace do podzimního počasí

Skvělé aplikace do podzimního počasí

Opět vám přinášíme nejzajímavější aplikace do vašeho chytrého telefonu s operačním systémem Android. Rozhodně si nesmíte nechat ujíst Fit Recepty, které vám pomohou s udržením vaší diety a pomohou vás nasměrovat na zdraví životní styl. Poté si představíme aplikaci Night Owl, která vám sníží jas displeje více, než tvrdí výrobce. Jako poslední se nám ukáže aplikace Lip Swap, která vás skvěle pobaví během podzimních večerů.

Fit Recepty, aneb jak na zdraví životní styl

Součástí moderního člověka, je správný životní styl. Nejlépe ten zdraví. Fit Recepty vám skvěle pomohou doplnit vaše pohybové aktivity. Uživatelské rozhraní je rozděleno do několika kategorií, kde najdete nejnovější recepty, populární recepty či fit recepty. Každý recept v aplikaci je velmi zdraví a můžete si připravit vyváženou snídani, oběd, večeři či různé nápoje. Přehledná tabulka vás informuje o potřebných ingrediencí a podrobném návodu na přípravu včetně nutričních hodnot. Ať už se vám Fit Recepty budou líbit nebo ne, rozhodně jim dejte šanci a vyzkoušejte je.

1

Stáhnout Fit Recepty

Usínání bude s Night Owl hračka

Zbavte se příliš silného jasu displej vašeho telefonu. Aplikace Night Owl vám jej sníží na minimum. Tuhle aplikaci oceníte v případě, když si chcete před spaním ještě chvíli brouzdat na internetu, ale jste již připraveni ulehnout. Rozsvícený displej může být velmi nepříjemný, i když máte snížený jas. Aplikace Nigth Owl zachrání váš zrak. Po její instalaci můžete libovolně redukovat úroveň jasu i pod hladinu danou výrobcem. Navíc lze nastavit časovač, který jej vrátí na původní hodnotu.

2

Stáhnout Night Owl

Lip Swap vás pobaví

Lip Swap přichází na scénu, když vás dostane splín z podzimních dní. Díky této aplikaci můžete vytvářet vtipné foto a video. Stačí si vybrat jednu starší fotografii nebo pořídit novou a určit prostor na fotografii ke snímání. Přední fotoaparát zachytí vás obličej a jeho pohyb. Na první pohled to zní složitě, ale aplikaci si zamilujete stejně jako mi. Své výtvory, můžete sdílet s přáteli.

3

Stáhnout Lip Swap

Shlédněte také

Drobné částice ze vzdálených galaxií ovlivňují počítače

Počítače považuje většina lidí za bezchybné stroje, které řídí téměř všechno kolem nás. Čas od …