Domů / Technika / CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se o nejefektivnější metodu dělení materiálu, protože je rychlá, přesná a vzniká u ní minimální množství odpadu. Potřebujete zajistit řezání plechu? Ať už jsou vaším cílem jakékoliv plechové výrobky, součástky nebo polotovary, řezání CNC laserem je tou nejlepší volbou a to jak z hlediska rychlosti, tak i estetiky a ekonomické stránky.

Firma, která se na laserové řezání specializuje

Najít specialistu na řezání laserem není tak snadné, protože jsou tyto firmy zaneprázdněné a mají velmi dlouhé čekací termíny. Naštěstí je tu společnost Light Cut, s.r.o., která vám profesionální řezání plechů CNC laserem zajistí a to za výhodné ceny a v krátkém termínu. Na skladě má velké množství plechů, u kterých vám zajistí realizaci do 7 dnů, u ostatních plechů už do 14 dnů. Přímo na svém webu Lightcut.cz má podrobné informace i seznam plechů, které má na skladě.

Jaké jsou vaše požadavky na výpalek? Ať už jsou sebesložitější, pošlete společnosti vaší technickou dokumentaci a ona zakázku bez problémů realizuje. Překážkou nejsou složité tvary, výřezy a perforace. Jediným omezením pro laserové výpalky jsou rozměry. Provádí řezání hotových výrobků o maximálním rozměru 3000 x 1500 mm. Co se týče tloušťky, maximální síla plechu se orientuje podle typu materiálu, u hliníku může být tloušťka až 6 milimetrů, u nerezové a uhlíkové oceli až 4 milimetry. Můžete očekávat maximální přesnost a to v rozmezí +-0,05 mm.

Jelikož je řezání velmi rychlé a estetické, nemusí být výrobek dále opracováván. Společnost dbá na důkladnou kontrolu kvality, abyste měli záruku, že bude zakázka zcela v pořádku. Výroba každého laserového výpalku netrvá déle než několik sekund. Společnost provádí laserové řezání také u cortenové oceli, která si v posledních letech získává stále větší popularitu, zejména v oblasti bydlení a architektury obecně. Plechy společnost nejen nařeže, ale je také schopná je ohýbat a to za pomoci moderní ruční ohýbačky. Zjistěte více informací na webu společnosti.

Shlédněte také

5+1 důvodů, proč přejít z Windows notebooku na MacBook

O věčném souboji mezi notebooky běžícími na systému Windows a MacBooky už jste určitě slyšeli …