Domů / Technika / Repasované notebooky a počítače vám ušetří peníze

Repasované notebooky a počítače vám ušetří peníze

Potřebujete si pořídit nový notebook nebo stolní počítač, ale nechcete za něj dát všechny své peníze? Zároveň potřebujete, aby byl pořizovaný stroj dostatečně výkonný a mohli jste s ním bez problémů pracovat? Nic není nemožné. Přání vám splní repasované stroje, jejichž pořízením navíc přispějete k větší udržitelnosti a pomůžete chránit životní prostředí.

Výkon a kvalita za skvělou cenu

Repasované notebooky a počítače většinou pocházejí z velkých firem a úřadů, které musí držet krok s dobou a po čase své vybavení vyměnit za nové. Jedná se třeba o dva tři roky staré přístroje, se kterými vůbec nic není. Navíc mezi nimi najdete produkty vyhlášených značek jako je Dell, které jsou známé výdrží svých výrobků.

Pokud hledáte pomocníka na kancelářskou práci, repasované přístroje vás potěší. Nejen, že jsou stále funkční, navíc si můžete být jisti, že vám ještě nějaký čas vydrží.

Využijte prodloužení záruky

I repasovaná technika má své nevýhody. V tomto případě se jedná o zkrácenou záruku. Pokud už neplatí původní záruka, může vám ji poskytnout pouze prodejce. Nicméně seriózní dodavatelé si dávají záležet na skvělém servisu a zákaznických službách a můžete se tak setkat s možností prodloužení záruky, v některých případech až na 25 měsíců. Podle délky nabízené záruky taky můžete snadno odhalit, zda je prodejce důvěryhodný. Pokud vám nabídne záruku maximálně měsíc, raději se zkuste poohlédnout jinde.

Notebook nebo stolní počítač?

Často cestujete a pro práci tak spíše oceníte notebook? Vyzkoušejte kvalitní model Dell Latitude E6430. Je nejen výkonný a mobilní, zároveň se jedná o velmi precizně zpracovaný přístroj, koncipovaný na dlouhou dobu. Můžete si proto být jisti, že vám tento business notebook z vyšší série Dell Latitude ještě dlouho vydrží. Je ideální jako firemní notebook, nejen díky střídmému designu, ale také vlastnostmi, které v kancelářském prostředí oceníte.

Chcete si raději pořídit výkonný stolní počítač na práci z domova? Vhodným společníkem pro vás bude Dell OptiPlex 9020. Jde o kvalitní firemní počítač, který se na trh dostal teprve v polovině roku 2013. Pokud jste se tedy obávali, že repasované počítače jsou pouze staré a napůl funkční stroje, tento model vás vyvede z omylu.

Značka Dell je obecně spolehlivá a velice málo poruchová. Navíc v repasované variantě si ji můžete pořídit za velmi příznivou cenu. Ušetřete na pořizovaném notebooku či stolním počítači, peníze určitě dokážete využít i jinde. Repasované stroje vám zaručí výkon, výdrž i spolehlivost.

Shlédněte také

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se …