Domů / Bezpečnost / Nejnovější aplikace pro tvůj Android, které stojí za to

Nejnovější aplikace pro tvůj Android, které stojí za to

Platforma Google Play nelení a každý den nabízí nejpovedenější aplikace, které musíte mít ve svém telefonu. V tomto článku se podíváme na skvělou aplikaci Runtasty, která nabízí zdravé recepty. Další aplikace Microsoft To-Do vám pomůže s produktivitou a nakonec zabrouzdáme do sekce bezpečnost a nabídneme vám aplikaci Pocket Sense alias ochrana před zloději.

Runtasty – zdravá strava je hračkou

Vývojáři ze studia Runtastic jsou známí pro svoje aplikace z kategorie sportu. Nyní přichází s další aplikací, která má pomoci opět ke zdravému životními stylu. Kuchařka Runtasty vám nabídne zdravé recepty s ohledem na různá omezení a stravovací návyky. U většiny pokrmů jsou názorná videa a podrobný návod na to, jak si vše připravit. Aplikace má v současné podobě více jak 40 receptů, které lze rozdělit do několik desítek kategorií. Aplikace je k dispozici zdarma, ale je téměř jisté, že časem přibyde placený obsah.

Aplikaci stahujte zde.

Microsoft To-Do a práce je zábavou

Jednoduchý a chytrý záznam úkolů, tak by se dal popsat Microsoft To-Do. Jednoduché plánování na každý den si můžete rozdělit do několika kategorií, ať už jde o práci, školu nebo domácnost. Jednoduchý denní plán oceníte zejména, když se chcete zbavit přebytečného stresu z nahromaděných úkolů. Aplikaci je možné synchronizovat mezi telefonem a počítačem. Zapomenout zmínit nesmíme ani možnost nastavení upomínek a termínů splnění. MS To-Do je zkrátka vychytaná aplikace, která vám pomůže s organizací vašeho času.

Aplikaci stahujte zde.

Pocket Sense – ochrana telefonu před zloději

Ztratit mobilní telefon nebo tablet není zrovna těžká věc. Pro vykutálené zloděje je to doslova hračka. Aby k tomu docházelo co nejméně, je tu aplikace Pocket Sense, která vás ochrání před kapsáři. Appku lze nastavit, aby vám dala v čas upozornění, že váš telefon opouští vaši kapsu a zároveň aktivuje režim sledování. Jakmile je telefon z kapsy venku, spustí se alarm, který lze vypnout jen odemknutím obrazovky. To samé platí v případě režimu sledování. Aplikace je k dispozici zdarma, ale obsahuje reklamy. Placená verze bez reklam stojí 24 korun.

Aplikace stahujte zde.

Shlédněte také

Je Londýn hlavním městem hackerů?

Londýn zná mnoho lidí jako krásné historické město, jedná se také o celosvětové centrum technologií. …