Domů / Bezpečnost / Nejnovější aplikace pro tvůj Android, které stojí za to

Nejnovější aplikace pro tvůj Android, které stojí za to

Platforma Google Play nelení a každý den nabízí nejpovedenější aplikace, které musíte mít ve svém telefonu. V tomto článku se podíváme na skvělou aplikaci Runtasty, která nabízí zdravé recepty. Další aplikace Microsoft To-Do vám pomůže s produktivitou a nakonec zabrouzdáme do sekce bezpečnost a nabídneme vám aplikaci Pocket Sense alias ochrana před zloději.

Runtasty – zdravá strava je hračkou

Vývojáři ze studia Runtastic jsou známí pro svoje aplikace z kategorie sportu. Nyní přichází s další aplikací, která má pomoci opět ke zdravému životními stylu. Kuchařka Runtasty vám nabídne zdravé recepty s ohledem na různá omezení a stravovací návyky. U většiny pokrmů jsou názorná videa a podrobný návod na to, jak si vše připravit. Aplikace má v současné podobě více jak 40 receptů, které lze rozdělit do několik desítek kategorií. Aplikace je k dispozici zdarma, ale je téměř jisté, že časem přibyde placený obsah.

Aplikaci stahujte zde.

Microsoft To-Do a práce je zábavou

Jednoduchý a chytrý záznam úkolů, tak by se dal popsat Microsoft To-Do. Jednoduché plánování na každý den si můžete rozdělit do několika kategorií, ať už jde o práci, školu nebo domácnost. Jednoduchý denní plán oceníte zejména, když se chcete zbavit přebytečného stresu z nahromaděných úkolů. Aplikaci je možné synchronizovat mezi telefonem a počítačem. Zapomenout zmínit nesmíme ani možnost nastavení upomínek a termínů splnění. MS To-Do je zkrátka vychytaná aplikace, která vám pomůže s organizací vašeho času.

Aplikaci stahujte zde.

Pocket Sense – ochrana telefonu před zloději

Ztratit mobilní telefon nebo tablet není zrovna těžká věc. Pro vykutálené zloděje je to doslova hračka. Aby k tomu docházelo co nejméně, je tu aplikace Pocket Sense, která vás ochrání před kapsáři. Appku lze nastavit, aby vám dala v čas upozornění, že váš telefon opouští vaši kapsu a zároveň aktivuje režim sledování. Jakmile je telefon z kapsy venku, spustí se alarm, který lze vypnout jen odemknutím obrazovky. To samé platí v případě režimu sledování. Aplikace je k dispozici zdarma, ale obsahuje reklamy. Placená verze bez reklam stojí 24 korun.

Aplikace stahujte zde.

Shlédněte také

BeBot – první solárně pohánění robot na čištění pláží

Plastový odpad najdeme nejen v oceánech, ale také na plážích po celém světě. Velké i …