Domů / Zábava / Nejluxusnější velikonoční vajíčka
velikonoční vajíčka
velikonoční vajíčka

Nejluxusnější velikonoční vajíčka

Velikonoce jsou svátky znovuzrození a radosti. Neodmyslitelně k nim patří pomlázka, beránek, ale především vajíčka. Dokonce i velikonoční vajíčka mohou být cenným artiklem, který si může dopřát každý, kdo na ně má dostatečný finanční obnos. Představme si velikonoční vajíčka, která jsou nejluxusnější.


Slavní světoví návrháři, jako jsou Roberto Cavalli a Armani, se nesoustředí pouze na svůj obor, ale navrhují dokonce i velikonoční vajíčka. Nejde zde o kraslice, dokonce ani o slavná Fabergeho vejce, ale o luxusní velikonoční dobroty, které již svým vzezřením lákají ke konzumaci. Cavalli se vždy rád pouští do návrhů všeho druhu.
Při navrhování vajec pro letošní Velikonoce se inspiroval zvířecími motivy a na vajíčka tak promítl veselou zvířecí texturu, která kombinuje motiv žirafy a zebry. Celkem se jedná o tři vejce, které se liší použitím čokolády a tím pádem i barvou. Jedno vejce váží celých 140 gramů a jeho hodnota je v přepočtu necelých 1400 Kč.
Vejce je možné objednávat online a tak je možné si vždy, ještě pár dní před Velikonoci, pořídit vysněné dobroty, ze kterých budou mít radost nejen děti, ale především dospělí, kteří si svojí investici patřičně vychutnají. Velmi luxusní je také velikonoční kolekce Armani Dolci, nejedná se sice o vejce, ale o jarní kolekci velikonočních bonbonů v krabici s jarními motivy. Kolekci pralinek je možné objednat kdekoliv na světě, je ovšem potřeba počítat s pořizovací cenou cca 800 Kč.

Velikonoční vejce

Pravděpodobně nejdražší velikonoční vejce bude mít na svědomí slavný čokoládový mág Jacques Torres, kterému jde přímo o světový rekord. Jeho nápad je ovšem ušlechtilý, jelikož chce vytvořené vejce prodat v New Yorské velikonoční aukci, zvané Fabergé Big Egg Hunt, jejíž výtěžek poputuje přímo na charitu. Vejce Torrese měří na výšku 76 cm a váží celých 54 kg. Specifické je tím, že je na něm vykresleno celé panorama New Yorku. O vejce je velký zájem a případní uchazeči o jeho vlastnictví, mohou přihazovat i online a to do 22. dubna.

Shlédněte také

Navyšte výkon svého notebooku. Pomůže vám k tomu chytrá krabička

U notebooků šlo vždy o kompromis. Abyste měli tenkto tělo, bylo potřeba najít součástky, které …