Domů / Hry & aplikace / Mobilní aplikace pro virtuální realitu

Mobilní aplikace pro virtuální realitu

Pokud vás VR skutečně láká, nic vám nebrání ji vyzkoušet. Představíme si nejlepší hry na mobil určené pro VR, které uplatníte s virtuálními brýlemi disponujícími nástavcem na telefon, například s Google Cardboard nebo mnoha jinými.

Rollercoaster

Rollercoaster je jedna z nejoblíbenějších virtuálních aplikací. Mnoho uživatelů bylo zklamáno tím, že se nejedná o hru, ovšem i přesto lze s aplikací zažít skvělou zábavu. Uživatel se ocitne ve vozíku na horské dráze a užívá si na ní jízdu. Obzvláště příjemná je možnost rozhlížet se v plném úhlu 360°. Ačkoliv vás aplikace nezabaví na dlouho, ukáže vám možnosti, jaké virtuální prostředí nabízí.

Lamper

Jednoduchá hra, která je na první pohled určená zejména dětem. Hráč se v ní promění na světlušku, která sbírá mince a vyhýbá se překážkám. Království světlušek bylo napadeno a hráč má možnost poznat, jak to v jejich životě chodí. Hra mění prostředí a ačkoliv je zde jen jednoduchá grafika, za stažení hra rozhodně stojí.

House of Terror

Pokud patříte mezi příznivce tajemna, tak si vás tato hra rychle získá. Ve virtuální realitě se přesunete na děsivé místo, do tajemného starého domu, kde budete postupně odkrývat příběh a různé stopy, abyste odhalili, co se v domě přihodilo. Cestu vám zkříží různé hádanky, ale také monstra. Hra je tajemná a dokáže i vyděsit, propracovaná je do posledního detailu a o její kvalitě svědčí i pozitivní ohlasy hráčů.

Jurrasic VR

Ať už vás zajímají dinosauři či nikoliv, výlet za nimi je ve VR zážitek. V této hře má uživatel možnost setkat se s celou řadou dinosaurů v jejich přirozeném prostředí. Nejedná se jen o vizuální zážitek, hru lze ovládat, stačí se jen podívat určitým směrem a hráč daným směrem půjde, takto lze prozkoumat celý park plný dinosaurů. Hra je vhodná nejen pro děti, ale pro každého, kdo se živoucích fosílií nebojí.

Shlédněte také

Drobné částice ze vzdálených galaxií ovlivňují počítače

Počítače považuje většina lidí za bezchybné stroje, které řídí téměř všechno kolem nás. Čas od …