Domů / Byznys / Dotykačka a pokladní systém zdarma s bohatým využitím

Dotykačka a pokladní systém zdarma s bohatým využitím

Patříte ke společnostem, které si přejí zefektivnit svůj provoz, zvýšit obrat nebo ušetřit čas? S těmito nešvary se potýká spousta malých i středních živnostníků či společností. Vy si teď můžete zdarma vyzkoušet na 30 dní aplikaci od Dotykačky. Ti, kdo ji mají, jsou velmi spokojení, stačí podívat se na reference na dotykacka.cz.

Pokladní systém, který vás v mnohém mile překvapí

Pokladní systém zdarma ke stažení vám po dobu třiceti dní pohlídá sklady, náklady, zisk, zaměstnance i dodavatele. O kvalitách tohoto oblíbeného pokladního software by vás mohlo přisvědčit i to, že má po světě více než 100 000 stažení. Je určeno pro Android.

Instalační soubor Dotykačka Marketplace si můžete stáhnout přímo na stránkách dotykacka.cz. Najdete zde i podrobný návod, jak na to, nebo si můžete pustit přehledné video.

Jestliže nechcete stahovat aplikaci do telefonu, můžete vyzkoušet demoverzi pomocí Vzdálené správy. Toto testovací prostředí má všechny funkce a přehledy, které jsou stejné jako v reálném prostředí jen s tím rozdílem, že demo verze není propojena s reálnou pokladnou.

Můžete testovat, zkoušet, vytvářet různé sestavy, prodejní reporty, sdílení i podružné sklady, přesouvat produkty mezi sklady nebo provést inventuru a prozkoumat vše další. Vaše podnikání bude přehlednější.

Co vše umí aplikace Dotykačka?

Od Dotykačky můžete očekávat základní pokladní funkce, vzdálenou správu poklady, přehled tržeb, správu uživatelů a jejich rolí, okamžitý prodej, integraci platebních terminálů, správu zákazníků a body, mapu stolů, tvorbu porcí, prodej s sebou, alternativní měnu, tvorbu denního menu, možnost připojení váhy, možnost připojení zákaznického displeje, vystavování faktur, PLU markování a možnosti připojení EAN čtečky…

Podívejte se na kompletní informace na webových stránkách dotykacka.cz. Zajímavé jsou i postřehy a zkušenosti těch, kteří využívají systému Dotykačky, jako i přehled všech funkcí, jejichž výčet je příjemně dlouhý. Přesvědčte se sami.

Shlédněte také

Home office není dovolená, aneb Naučte se pracovat efektivně i z domova

Práce z domova je jako splněný sen. Ale může se změnit v noční můru. Třeba …