Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – appka pro školáky a další zajímavé novinky

Aplikace pro tvůj Android – appka pro školáky a další zajímavé novinky

Google Play nikdy nespí a proto máme pro vás připraveny další zajímavé aplikace, které využijete za každých situací. Dnes se zaměříme na jednu aplikaci, kterou ocení všichni školáci. Další aplikace vás včas upozorní na špatné počasí. Poslední aplikace vám pomůže s převodem souborů a usnadní vám řadu starostí, když zrovna potřebujete jiný typ souboru.

Vychytaná appka pro školáky – SnapNotessnapnotes

Aplikace SnapNotes je zaměřená především na školáky, ale i vytíženým manažerům se může tato aplikace hodit. Pokud si během přednášek a porad nestíháte zapisovat poznámky a zápisky na tabuli, můžete využít aplikaci SnapNotes. Aplikace vám skrz fotoaparátu oskenuje tabuli a výslednou fotografii můžete ořezat, upravit kontrast atd. Během několika vteřin máte digitální zápisky na světě a v prvotřídní kvalitě.

Výhodou této aplikace je i funkce, která vám řadí poznámky podle času pořízení a dokáže seskupovat nové zápisky podle předmětů. Za nás má rozhodně palec nahoru.

Aplikaci stahujte zde.

Minimalistická aplikace o počasí – Umbrella Alertumbrella-alert

Vadí vám aplikace o počasí, které na vás valí všechny ty detaily, které nepotřebujete? Potom tady pro vás máme aplikaci přímo na míru. Umbrella Alert je minimalistická aplikace o počasí. Pokud potřebujete vědět, zda bude pršet nebo ne, tato aplikace je ta pravá pro vás. Appka nemá vlastní rozhraní, provede vás pouze prvotním nastavením a zbytek mají nestarost praktické notifikace. Nastavíte si čas upozornění a aplikace vám každý den připomene, zda je vhodné si vzít deštník nebo sluneční brýle.

Aplikaci stahujte zde.

Převod souborů během pár vteřin – Easy File Convertereasy-file-converter

Většina programů na převod souborů není zrovna kvalitních. Převod trvá dlouhé minuty a mnohdy neskončí úspěšně. Nejjednodušší a nejlepší možností je pořídit si aplikace Easy File Converter, která si poradí s celou řadou formátů. Vyzkoušet ji můžete s dokumenty, obrázky, video, looky nebo prezentace. Celé používání aplikace je velmi jednoduché a intuitivní.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém Chytré telefony jsou stálicí …