Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – práce bez rozptylování a další zajímavé aplikace

Aplikace pro tvůj Android – práce bez rozptylování a další zajímavé aplikace

Aplikace pro tvůj Android jsou tady. Co si pro vás tentokrát Google Play přichystal? Těšit se můžete na aplikaci Goodtime, která vám pomůže s produktivitou. U té ještě chvíli zůstaneme a podíváme se na Appblock. Ta je ideální při boji s prokrastinací. Celý díl zakončíme skvělým hudebním přehrávačem, který se vám také může hodit při práci.

Bez práce nejsou rajčata, aneb Pomodoro tracker – Goodtime

goodtimePomodoro je známá technika, která zlepšuje produktivitu. Během 25 minut se soustředíte na práci, po které následuje 5 minutová pauza. Po čtyřech opakování, si dopřejete zasloužené půlhodinky odpočinku. Jeden z velmi povedených trackerů, které fungují na technice Pomodoro, je Goodtime. Tato aplikace nabízí celou řadu nastavení, které vám pomohou upravit jednotlivé cykly podle osobních potřeb. Další výhodou je černočerné uživatelské prostředí, které šetří baterii. Doporučujeme!

Aplikaci stahujte zde.

Nenechte se rušit pomocí aplikace Appblock

appblockSamotný název napovídá, o co nejspíše půjde. Aplikace Appblock zajistí, aby vás během práce nerušili žádné upozornění a požadavky ze stran aplikace. Soustředit se, když na vás neustále vyskakují notifikace, je poměrně složité. Appblock vám s vaším problémem pomůže. V nastavení lze vytvořit několik profilů, které dokážou blokovat různá upozornění. Vše je intuitivní a přehledné. Nastavit lze i časové rozpětí. V základu je aplikace zdarma, pokud však chcete rozšířené funkce, musíte si připlatit 67,50 Kč. Za splněné úkoly se tato investice vyplatí.

Aplikaci stahujte zde.

Skvělou pracovní atmosféru vykouzlí Pulsar Music Playerpulsar

Pulsar Music Player je skvělý audio přehrávač, který vám pomůže vytvořit výbornou pracovní atmosféru. Jednoduché uživatelské rozhraní, řadí skladby do několika klasických kategorií (autor, žánr, album, atd.). Výhodou této aplikace je i automatické stáhnutí náhledového obrázku alba. Velkým lákadlem je i nízká velikost aplikace – cca 2 MB. Upravit lze i vzhled aplikace, či přidat různé widgety na plochu atd.

Aplikaci stahujte zde.

 

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …