Domů / Doporučujeme / Zvládnete vybrat správnou náplň pro svou tiskárnu?

Zvládnete vybrat správnou náplň pro svou tiskárnu?

Snažíte se tisknout, ale z vaší tiskárny vyjíždějí jenom prázdné stránky? Daný problém je celkem dobře identifikovatelný. Nejedná se o nic jiného, než o situaci, kdy vám došla barva. Co udělat nyní? Je nutné koupit tu pravou a vyměnit ji. Poradíte se s výběrem? Pokud si nejste jisti. Máme pro vás několik tipů.

Zjistěte si svůj typ tiskárny

Ten je nejdůležitější věcí. V podstatě lze říci, že není nutné ani vědět, zda máte laserovou nebo inkoustovou. Důležité je její přesné označení. Jakmile ho máte, vybrat kompatibilní barvu není zase až takový problém. A kde můžete toto označení najít? Možnosti je mnoho:

  • Faktura a záruční list
  • Horní označení na tiskárně
  • Štítek ze spodní části tiskárny

Najděte odpovídající náplň

Typ tiskárny znáte a tak můžete začít hledat odpovídající náplň. V kamenných prodejnách můžete tuto činnost nechat na prodavačích. Když však kupujete online, je to jenom na vás. Zde proto rozhoduje i to, v jakém eshopu hledáte. Když se rozhodnete koupit náplně do tiskáren od TonerPartner.cz, máte jistotu toho, že zde jednoduše vyberete typ své tiskárny a potom už přesně vidíte, jaké náplně jsou pro vás určené. Je to jednoduché, rychlé a zvládne to každý.

Originální nebo neoriginální?

V nabídce možností se setkáte se dvěma typy. Je to buď náplň originální – vyráběná přímo výrobcem tiskáren, nebo je to náplň neoriginální – vyráběná jinou firmou. Jakou vybrat? Pokud chcete mít stoprocentní jistotu kvality a kompatibility, zvolte originál. Pokud ale tisknete více než dost a hledáte cesty, jak tisknout levně, zvolte neoriginální. Pokud je kvalitní, bude s vaší tiskárnou plně kompatibilní, nabídne stejnou kvalitu tisku, ale při samotném nákupu za ni můžete zaplatit i o několik desítek procent méně. Nyní už jenom zvolte, zda chcete koupit černou nebo barevnou náplň a váš výběr i nákup je u konce.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …