Domů / Hry & aplikace / Nejnovější aplikace pro tvůj Android– vydáme se za kulturou, převedeme si pár jednotek a změříme si rychlost internetu

Nejnovější aplikace pro tvůj Android– vydáme se za kulturou, převedeme si pár jednotek a změříme si rychlost internetu

V tomto díle nejnovějších aplikaci pro Android se podíváme na jednu novinku z oblasti kultury, na jednu novinku z oblasti počtů a nakonec se podíváme na zoubek rychlosti internetu. Vybrané aplikace patří mezi to nejlepší, co v současné době v novinkách naleznete.

Sidekix – aplikace, která vás zavede do centra dění

Aplikace Sidekix je všestrannou aplikací, kterou využijete, ať už jste kdekoliv. Novinka je vhodná především pro cestování, jelikož si v nabídce vyberete kategorie, o které máte zájem, tedy zda chcete nakupovat, ochutnávat jídla nebo si užívat noční život. Následně vám Sidekix ukáže ty nejlepší místa pro vás. Vše je dostupné v pěší vzdálenosti od vaší aktuální polohy. Pokud tedy nevíte co dělat během vaší dovolené, Sidekix je skvělým řešením, jak na to přijít.

Aplikaci stahujte zde.

Unit Convert+ – převeďte si vše, co potřebujete

Aplikace Unit Convert+ nebudete patřit mezi nejstahovanější aplikace, ale přesto je velmi praktická. Nabízí totiž skvělé možnosti, jak převádět nejrůznější jednotky a měny. Jednoduchý převodník bez otravných reklam a s příjemným uživatelským rozhraním si zamilujete. Appka obsahuje vše co potřebujete. Takže neváhejte a stahujte.

Aplikace je k dispozici zde.

Meteor Test & Grade Your Speed – změřte si rychlost připojení

Aplikací pro měření rychlosti internetu je více než dost. To v čem je aplikace Meteor Test jiná, je krásné grafické zpracování. Nezahrne vás pouze nudnými čísly, ale nabídne vám krásnou grafiku a svěží barvy. Aplikace je jednoduchá na ovládání. Stačí ji spustit, zahájit měření a následně se kochat krásnými animacemi. Kromě čísel získáte i slovní hodnocení v angličtině. Meteor Test vám změří rychlost stahování, nahrávání a čas odezvy.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …