Domů / Doporučujeme / Zajistěte si na web kvalitní rezervační systém

Zajistěte si na web kvalitní rezervační systém

Zabere vám mnoho času komunikace s klienty, kteří se k vám chtějí objednat? Pokud trávíte dlouhé hodiny u diáře s telefonem na uchu, je nejvyšší čas začít používat online rezervační systém pro objednání služeb z vašeho webu. Jen si představte, že by každý váš zákazník viděl online váš diář, kdy máte termíny obsazené, kdy nepracujete, kdy máte volno a které termíny jsou vhodné.

Klienti by se sami mohli zarezervovat a vám by odpadlo velké množství práce. Existuje nespočet služeb, u kterých je rezervace potřeba, ať už jde o kadeřnictví, kosmetiku, lékařské služby, obsazení bowlingové dráhy, půjčování automobilů a mnoho dalšího. Nemusíte hledat žádné složité řešení ani programátory, postačí se obrátit na Sdiary.cz a získat efektivní způsob objednání služeb. Služby se snadno nastavují a pro každou z nabízených služeb můžete nastavit individuální pravidla k rezervaci volného termínu. Pokud tedy nabízíte více služeb, každá může mít svůj rezervační systém. Samozřejmostí rezervačního systému je automatické odesílání emailů a SMS zpráv zákazníkům, aby měli potvrzení, že objednání bylo úspěšné.

Funguje to jednoduše

Využívání online rezervačního systému je snadné, stačí se na Sdiary.cz registrovat, po vytvoření účtu si můžete na měsíc službu zdarma vyzkoušet a to se všemi funkcemi. Nastavíte si pravidla pro jednotlivé služby a také si nastavíte, jestli chcete, aby se u vás mohli objednat všichni klienti nebo jen ti, které jste vy sami pozvali. V diáři si můžete nastavit více účtů pro objednání služeb, nastavíte si i pracovní dobu, včetně přestávek na oběd. Když máte vše nastavené, jednoduše vložíte na web tlačítko pro online rezervaci. Pro tlačítko získáte HTML kód, který stačí vložit na váš web. Pokud vložení sami nezvládnete, pomůže vám s tím technická podpora webu. Následně už můžete rezervační systém bez omezení používat. Zajisté vám ušetří mnoho času a udělá vaši práci přehlednější. Více informací se dozvíte přímo na webu.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …