Domů / Doporučujeme / Dopřejte svému iPhonu kryty z pravé hovězí kůže

Dopřejte svému iPhonu kryty z pravé hovězí kůže

iPhone patří mezi nejdražší telefony a jeho uživatelé od něj očekávají, že jim vydrží sloužit co nejdéle. Tento skvost od Applu je nabitý mnoha skvělými funkcemi i vysokým výkonem, ale stačí pár nepříjemných pádů a rázem ztratí váš telefon svou krásu. Dopřejte mu proto kvalitní pouzdro. Trh už je však zasycený plastovými a silikonovými pouzdry. Jsou často pestrobarevné, s různými motivy a svým vzhledem vhodné spíše pro děti.

Luxusní kožené kryty iCarer

Pokud chcete působit se svým telefonem skutečně elegantně, zajistěte si kryty na iPhone z pravé hovězí kůže. Jde o kryty značky iCarer a vzhled jednotlivých krytů je skutečně impozantní. Pravá hovězí kůže zajistí dlouhou životnost pouzdra a také jeho velkou odolnost. Z kůže se vám nabízí jak kryty na telefon, tak i knížková pouzdra. Pokud dáváte přednost stylu a eleganci, z telefonu se stane rázem úchvatný módní doplněk, který bude vypadat vždy na úrovni. iPhone má dnes mnoho lidí, ale za pomoci luxusního koženého pouzdra vždy zazáříte. Na trhu je k dispozici mnoho pouzder, které kůži pouze imitují a jde o pouhou koženku nebo ekokůži, pouzdra z pravé kůže vám nabízí eshop Finecase.cz. Nabízí se vám zde pouzdra a kryty pro všechny modely iPhonů, takže nejste nijak limitováni.

Příslušenství pro váš iPhone

Eshop nenabízí jen pouzdra pro iPhone, ale také pro iPad. Pokud patříte mezi uživatele Apple Watch, nabízí se vám také kožené řemínky z hovězí kůže. Najdete zde také potřebné příslušenství pro iPhone, které zahrnuje tvrzená skla, kabely, držáky, nabíječky do auta, selfie tyče a stativy, sluchátka a stylové zásuvky. Myslete na sebe a udělejte si čas od času radost příslušenstvím k iPhonu, které vás bude těšit každý den. Výběr je široký a uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. V eshopu naleznete vysoce kvalitní produkty za nejnižší ceny.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …