Domů / Hry & aplikace / Skvělé Android pařby do deštivého počasí

Skvělé Android pařby do deštivého počasí

Nevíte co si do svého chytrého telefonu s operačním systémem Android nainstalovat za hry? Nezoufejte! V dnešním článků vám představíme hned několik skvělých her, které vás zabaví na dlouhé podzimní večery. Tak se na ně rovnou vrhneme.

Pirát se dobře má! Jooohohooo!!!

První hra nás zavede na palubu pirátské lodi. Strategie Braveland Pirate vám umožní hrát za statečného piráta Jima, který se rozhodl najít starodávný poklad. Během plavby za pohádkovým bohatstvím se musíte potýkat hned s několika obtížnými úkoly. Čekat na vás bude horda nemrtvých, se kterou si budete muset poradit. Naštěstí na nic nejste sami. V boji s protivníky vám budou pomáhat ostatní piráti, které si za menší finance můžete naverbovat. Hra má dobré grafické zpracování, jednoduché ovládání a zábavný příběh. Tohle vás určitě bude bavit.

1

Stáhnout Braveland Pirate

Je libo kartička?

Další pářka, která je hodně návyková, se jmenuje Spellstone. Nová kreslená karetní hra se až nápadně podobá oblíbené karetní hře Hearthstone. Karetní hra Spellstone má jasná pravidla. Sbíráte unikátní kartičky, které mají různé speciální Hearthstone schopnosti a následně bojujete proti počítači nebo hráčům z celého světa. Nic složitého v tom nehledejte. V balíčku na vás čeká celkem 100 karet a několik tisíce hodin skvělé zábavy. Pusťte se do toho! Spellstone na vás čeká.

2

Stáhnout Spellstone

Dobrá hospodyňka i přes plot pro pírko skočí

Hra s názvem Floors patří mezi od-dechovky u kterých se však můžete zapotit. Nenáročná postřehovka nabízí hezké grafické zpracování a záživnost. Vaším úkolem je procházet jednotlivá patra panelového domu, kde na vás čeká hned několik překážek. Ty musíte přeskočit pomocí ťuknutí na displej. Vše není tak lehké jak se zdá. Zvládnutí jednoho patra nemusí nutně znamenat to, že jste se dostali o patro níž. Za nasbírané body si můžete zakoupit alternativní skiny a užívat si tak ještě více zábavy.

3

Stáhnout Floors

Shlédněte také

Drobné částice ze vzdálených galaxií ovlivňují počítače

Počítače považuje většina lidí za bezchybné stroje, které řídí téměř všechno kolem nás. Čas od …