Domů / Hry & aplikace / Praktické slovníky do kapsy pro Android

Praktické slovníky do kapsy pro Android

Google Play nabízí širokou řadu slovníků. Některé mají horší kvalitu, jiné jsou špičkovými pomocníky v cizí zemi. Dnes si představíme základní trojici jedinečných slovníků, které jsou kvalitní, jednoduché na ovládání a nabízí další užitečné funkce. Tak jdeme na to!

Mistr všech slovníků – Překladač Google

Pokud by chyběl v naší nabídce Překladač Google, bylo by něco špatně. Velmi jednoduchá aplikace, která vám v základu poskytne Anglicko-český offline slovník. Rozšířit se však dá i o celou řadu jazyků. Výhodou aplikace je, že jednotlivé slovníky si můžete stáhnout i offline a tak není potřeba připojení k internetu. Slovník funguje skvěle za všech okolností a nabízí i možné významy u jednotlivých slovíček podle kontextu.

Google Překladač

Aplikaci stahujte zde.

Velký slovník cizích slov

Tento slovník obsahuje téměř 19 000 cizích slov a výrazů. Jedná se o offline slovník a k jeho použití nepotřebujete být připojeni k internetu. Při každém spuštění vám aplikace nabídne slovo dne. Ke každému slovu je přibaleno praktické vysvětlení, které vám jej pomůže lépe pochopit. Výhodou aplikace je i možnost upravit velikost písma.

Slovník cizích slov

Aplikaci stahujte zde.

Ultralingua Dictionaries

Slovník Ultralingua se řadí k tomu lepšímu, co obchod Google Play nabízí. Free verze nabízí anglický slovník včetně tezauru. Za ostatní jazyky si musíte připlatit kolem 100 Kč. Aplikace však nabízí kromě významu slova i synonyma, příklady ve větě a případné slangové významy a podobné výrazy. Slovník Ultralingua Dictionaries zkrátka patří mezi slovníky, které nabízí kompletní jazykové služby, které můžete v zahraničí potřebovat. Nevýhodou je nutnost dokoupit si jednotlivé jazyky, ale pokud to srovnáme se všemi funkcemi, co nabízí, cena je minimální.

Ultralingua Dictionaries

Aplikaci stahuje zde.

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …