Domů / Hry & aplikace / Sdílení fotek s novou aplikací Moments od Facebooku je mnohem jednodušší!
Facebook moments

Sdílení fotek s novou aplikací Moments od Facebooku je mnohem jednodušší!

Moments je nová aplikace, která ulehčí práci s fotografiemi v prostředí sociální sítě Facebook. Automatické třídění fotografií do alb a jejich následné sdílení s přáteli ušetří uživatelům Facebooku mnoho času.

Aplikaci Moments představil Facebook široké veřejnosti ještě v minulém roce. Pokročilá technologie, která díky rozpoznávání tváří ulehčuje sdílení fotografií, se ve světě těší velké oblibě, pro evropský trh však musela projít menšími změnami. Tak jako ve všem na starém kontinentě i tady přišly problémy. S ochranou soukromí. To způsobilo, že pro Evropu museli vývojáři Moments upravit.

Co aplikace Moments je?

V podstatě jde o praktickou pomůcku na třídění a sdílení fotografií v prostředí Facebooku. Fotky nahrané v osobním profilu aplikace Moments roztřídí například podle polohy pořízení snímku, nebo data, objektů, podobných tváří apod. Škoda že aplikace na evropském trhu nedisponuje pokročilou funkcí rozpoznávání tváří, tudíž sama neidentifikuje nasnímané tváře. Ale i tak není k zahození. V upravené verzi je tato možnost přesného označení tváře výhradně věcí samotného uživatele. Znamená to tedy, že sdílení fotografií vícero uživateli, například ze stejné události, bude s touto aplikací ucelenější, rychlejší a přehlednější. Všechny fotografie se stejnými kritérii mezi přáteli budou na základě daných kritérií zařazené do stejného alba, který bude k dispozici pro všechny přátele.

 

Shlédněte také

Je Londýn hlavním městem hackerů?

Londýn zná mnoho lidí jako krásné historické město, jedná se také o celosvětové centrum technologií. …