Domů / Hry & aplikace / Pokemon Go aplikace pro Android

Pokemon Go aplikace pro Android

Hra Pokémon Go způsobila ve světě poprask. Jen pár hodin po vydání této unikátní hry, se začali rojit nové a nové aplikace, které mají zlepšit požitek ze hry. Řada aplikací nefunguje tak jak má, přesto však se najdou takové, které vám celý zážitek ze hry zpříjemní a ještě zlepší vaše výkony v chytání pokémonů. Přinášíme vám tři nejužitečnější aplikace pro Pokémon Go.

Lokální chat Messenger pro Pokémon Go

Tuto aplikaci bohužel nenajdete na Google Play, přesto stojí za zmínku. Messenger pro Pokémon Go je postaven na vaší poloze, kterou sdílíte s ostatními hráči a díky tomu se s nimi můžete spojit. Výhodou této aplikace je skutečnost, že celou dobu běží přes okénko Pokémon Go a vy tak za celou dobu neopustíte hru. Chatovací okénko nabízí pohodlné uživatelské rozhraní a snáze tak seženete hráče k poražení Gymu ve vašem okolí.

pokemon-go-chat

Soubor APK stahujte zde.

PokeFit vám nabídne přehledné statistiky

Při hraní Pokémon Go nachodíte spousty kilometrů. Co kdybyste získali statistiky, které nebudou sloužit pouze k líhnutí vajíček. PokeFit je speciální aplikace pro hru Pokémon Go, která je zcela zdarma a naprosto bezpečná. V aplikaci si můžete nechat zobrazit nachozené metry při lovení pokémonů, spotřebu dat či baterie nebo se podívat na mapu pohybu. Aplikace je užitečná pro všechny, kteří mají rádi 100% výkon při lovení pokémonů.

Pokefit

Aplikaci stahujte zde.

Evoluční kalkulačka pro Pokémon GO

Zlepšete svoji hru s evoluční kalkulačkou pro Pokémon GO. Ptáte se často, jaký bude váš pokémon po vyvinutí? Vyplatí se vylepšit vše pomocí sladkostí a starostu? Tyto a spousty dalších otázek umí zodpovědět aplikace s názvem Evolution Calc pro Pokémon GO. Prvotní záměr je jasný – zjistit výslednou hodnotu CP v dalším stádiu evoluce. Aplikace však nabízí mnohem více. Můžete například zjistit, zda se vyplatí investovat do pokémona hvězdný prach nebo sladkosti. Pokud jste aktivním hráčem, tato aplikace je Must Have.

Evolution Calc

Soubor APK stahujte zde.

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …