Domů / Doporučujeme / Plaaay.cz se perfektně postará o zábavu na PC či Xboxu, ale i o své hráče

Plaaay.cz se perfektně postará o zábavu na PC či Xboxu, ale i o své hráče

E-shop „Plaaay.cz“ zastupuje herní prostředí, ve kterém se dobře cítí hráči s jasnou představou o své hře pro PC či konzoli, ale i ti, co mají o této oblasti moderní zábavy jen okrajové představy a zavítali zkrátka proto, aby udělali radost někomu jinému. Na první pohled zde, v obou případech, získáte konkrétní představu o nejpopulárnějších originálních herních titulech. Na rozdíl od klasického nákupu v kamenných obchodech Vás od hraní dělí pouze zaplacení a zadání e-mailu, kam Vám bude téměř okamžitě zaslán aktivační klíč. Kvalita hry je naprosto stejná.

Plaaay.cz jde kvalitou jednoduše zákazníkům naproti

Plaaay.cz nepoutá pozornost na sebe jako na značku, ale veškerý obsah orientuje pouze na kvalitu her a uživatelského servisu svým uživatelům. Najdete zde jasně strukturovaný systém kategorií her pro PC, ale také různé typy dárkových karet pro Xbox výrazně rozšiřující možnosti těchto konzolí, a to nejen v rámci hraní. Plaaay.cz poskytuje také velmi podrobné návody pro instalace her a aktivace klíčů v různě specifickém herním prostředí. Velmi pružně vyřizují reklamace i problémy v rámci zákaznické podpory.

Plaaay.cz odměňuje každý nákup

1Mimo výhodné možnosti předobjednání her, překvapí herní e-shop Plaaay.cz také systémem věrnostních odměn od prvního nákupu. Za každou uhrazenou objednávku tak automaticky dostáváte 2 % z ceny zpět + bonusové body, které se postupně sčítají a slevu tak navyšují. Velmi sympatická je také možnost zákazníka samostatně zrušit objednávku, pokud zjistíte, že jste někde udělali chybu. Samozřejmě nechybí ani varianta online zaslání hry jako dárek.

Plaaay.cz nabízí i způsob přivýdělku

O tom, že plaaay.cz si zakládá na lidském přístupu k zákazníkům a kvalitním zboží svědčí také odměna za veřejné hodnocení v podobě hry na PC zdarma. Proto neváhejte a dejte o svém hodnocení tohoto e-shopu vědět, přímo těm, kterých se to týká. Plaaay.cz má také svůj partnerský program. Jeho prostřednictvím můžete získat 6 % z prodeje libovolné hry z jejich nabídky uskutečněné přes Váš systém.

Plaaay.cz – stejně jednoduše jako zapnout, si zde stačí pouze vybrat a hrát.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …