Domů / Hry & aplikace / Skvělé Android aplikace na multitasking

Skvělé Android aplikace na multitasking

Užitečných aplikací na multitasking je jako šafránu. V dnešním díle aplikací pro Android, si nějaké ukážeme. Zprvu jednoduché aplikace na ovládání, si vás získají svými praktickými funkcemi. Nebudeme se zdržovat a jdeme rovnou na věc.

Multitasking podle Sesame Edge

Tato nenápadná aplikace vám obrátí život na ruby. Nenápadný proužek na hraně displej umožní rychlé a snadné vyhledávání ve vašem telefonu a nainstalovaných aplikací. Integrovaná aplikace se postará o vyhledávání libovolné položky – od písničky, data až po aplikaci či video. Jako bonus přináší aplikace i pohodlné přepínání mezi posledními deseti použitými aplikacemi. S aplikací Sesame Edge je konec zdlouhavého a nudného vyhledávání či přepínání aplikací.

Sesame Edge

Aplikaci stahujte zde.

Vizuální multitasking z pohledu Circle SideBar

Další velmi zajímavou aplikaci na multitasking je Circle SideBar, která přináší velmi zajímavý design. Aplikaci spustíte jednoduchým gestem, které si můžete podle své vůle upravit. Uživatelské prostředí aplikace se roztáhne přes celou obrazovku a vy můžete navolené zkratky, aplikace či další obsah lovit jednou rukou. Aplikace se na první pohled velmi podobá výše uvedené kolegyni, nicméně se jedná o naprosto jiný způsob vyhledávání.

Circle Sidebar

Aplikaci stahujte zde.

Velmi povedený multitasking s aplikací Pintasking

Jednoduché, rychlé a přehledné přepínání mezi aplikacemi nabízí Pintasking, který navíc obohatí internetový prohlížeč o řadu zajímavých funkcí. Jednotlivé aplikace se přemění na malé bubliny, které můžete libovolně posouvat po obrazovce. Možná se to na první pohled nezdá, ale řešení je mnohem praktičtější, než vysouvací lišta. Vše je jednoduché a velmi rychlé. Jednoznačně jedna z nejlepších a nejužitečnějších aplikací na multitasking.

Pintasking

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …