Domů / Doporučujeme / Jak na opravu notebooku SNADNO, RYCHLE a LEVNĚ?

Jak na opravu notebooku SNADNO, RYCHLE a LEVNĚ?

Co s porouchaným notebookem? Vyplatí se vám oprava, nebo je lepší investovat do nového zařízení? Ceny hardwaru jsou rok od roku nižší a low-endové modely jsou k mání i hluboko pod deset tisíc korun. Tak kde je háček?

Pokud je váš notebook v záruce, pak není co řešit. Opravu, výměnu zboží nebo vrácení peněz musí dle zákona zajistit prodejce, u kterého jste si počítač zakoupili. Ale jak postupovat v případě, že se na notebook záruční lhůta nevztahuje?

Jde-li o dražší notebook, pak se bezesporu oprava vyplatí více než pořízení nového low-endového kousku. Nejlevnější notebooky jsou sice k mání za cenu pod 10 tisíc korun, ale tomu odpovídá jejich výkon a kvalita provedení. Váš stávající notebook si přitom můžete nechat opravit za více než přijatelnou cenu a nadále ho používat ještě po několik dalších let.

Nabízí se však otázka, kde si nechat notebook opravit. Autorizované servisy levné nejsou a konečná cena opravy by vás mohla nepříjemně zaskočit. Odpověď zní – obraťte se na renomovaný neznačkový servis ABAX. Disponuje sítí poboček po celé republice a zahrnuje Acer, Asus, Lenovo, Dell, i HP servis a další značky.

Servisní centrum ABAX zajišťuje opravy notebooků HP i jiných značek a oproti autorizovaným servisům nabízí mnohem nižší ceny. Jak je to možné? Technici se vždy snaží o opravu konkrétního dílu a nikoliv o výměnu celé základní desky, což je ve finále mnohem levnější. Právě proto se po diagnostice a cenové kalkulaci pro opravu rozhodne většina zákazníků.

A co pro opravu svého notebooku musíte udělat? Stačí splnit následující:

  • vyplníte a odešlete objednávkový formulář na webových stránkách ABAXU (případně zavoláte na linku a necháte si poradit)
  • dle instrukcí notebook zabalíte a vyčkáte na příjezd kurýra (alternativně notebook pošlete poštou)
  • vyčkáte, až technik provede diagnostiku a informuje vás o dalším postupu

    Oprava proběhne rychle a notebook budete mít k dispozici co nejdříve. A pozor, u ABAXu seženete také samostatné náhradní díly HP a i na ostatní značky notebooků.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …