Domů / Hry & aplikace / Nové aplikace vám již neuniknou. S aplikací AppHunt budete mít vše z první ruky

Nové aplikace vám již neuniknou. S aplikací AppHunt budete mít vše z první ruky

Obrovský počet aplikací leží na Google Play a každý den přibývají další. Chcete mít přehled o novinkách a vyzkoušet si všechny nové aplikace? Pak se vám určitě bude hodit aplikace AppHunt, která vám přináší ty nejzajímavější novinky na trhu.

AppHunt je sociální síť pro aplikace

Aplikace AppHunt je jakýmsi druhem sociální sítě. Uživatelé zde publikují tipy na zajímavé aplikace a ostatní uživatele o jejich kvalitě hlasují. Nachází se zde možnost diskuze a tak předem víte, jak moc kvalitní aplikace se nachází ve vašem výběru. Dozvíte se tak o spoustu zajímavých aplikací, které mají starší nebo novější datum výroby. Kromě tipu na samotné aplikace zde můžete sdílet libovolný článek nebo recenzi.

Novinky a tipy na aplikace přibývají každý den

Appka vyžaduje aktivitu uživatelů a tak je zde riziko, že se delší dobu nemusí objevit nová recenze nebo tip na aplikaci. To však u AppHunt zatím nehrozí. Aplikace zde přibývají každý den a to již po několik měsíců. Na úvodní obrazovce získáte seznam přidaných aplikací za posledních 7 dní, který je poměrně pestrý a obsáhlý. Jako první se vám zobrazí ty, které mají nejvíce hlasů od uživatelů.

Ke každé aplikaci je pak přidán stručný popis, zařazení, počet hlasů a informace o možných nákupech v aplikaci. Kromě základního přehledu je zde i počet instalací a smazání. Tato statistika je poměrně skvělým způsobem, jak se dozvědět o kvalitě samotné aplikace.

Pokud je aplikace na Google Play, naleznete zde odkaz. V případě je zde i odkaz na APK instalační soubor ze serveru APKmirror.

Top aplikace v měsíci

Další záložku, kterou oceníte, je Top Apps, která zobrazuje aplikace s nejvíce hlasy za daný měsíc. Objevíte tak ty nejlepší appky, které zrovna letí.

Pokud vás aplikace zaujala, rozhodně se zapojte do komunity a žádná super appka vám již nikdy neuteče.

Aplikaci AppHunt stahujte na Google Play.

Shlédněte také

Létající mikročipy umožňují snadné sledování přírody a samy se rozkládají

Semena javoru mají tvar vrtule a když spadnou ze stromu, dokáží pří letu urazit velkou …