Domů / Bezpečnost / Let, který se opravdu vyplatil aneb jak snadno získat špičkový telefon

Let, který se opravdu vyplatil aneb jak snadno získat špičkový telefon

Pokud jste cestovali minulý týden španělskými aerolinkami Iberia, možná patříte k vyvoleným. Společnost Samsung si připravila ojedinělou kampaň, kdy cestujícím věnovala hned 200 kusů své vlajkové lodi Galaxy Note8. Cenovka za tento model přesahuje 25 000 Kč.

Cestování se vyplatí

Že se cestování vyplatí je fakt. Šťastný let startoval z Madridu do přístavního města A Coruňa. Je jasné, že cestující z dárku byly nejprve šokováni a poté sršeli nadšením. Skvělé dárky rozdávala letuška, která se objevila mezi cestujícími s klasickým vozíkem, který obsahuje nápoje a potraviny. Tentokrát však nebyl plný jídla, ale obsahoval chytré telefony Galaxy Note8. A důvod proč se tak stalo? Nehledejte za tím nic jiného, než marketing.

Nejednalo se o akci aerolinek, ale o kampaň španělské pobočky Samsung. Netradiční kampaň měla upozornist na skutečnost, že nové smartphony Samsung Galaxy Note8 mohou na palubu letadel. Marketingová kampaň byla úspěšná a sklidila značný úspěch nejen u samotných pasažérů letadla.

V minulém roce postihla Samsung kauza, která se týkala vybuchujících telefonů Galaxy Note 7. Tento model měl problém s nabíjením a díky vadným akumulátorům nesměl na palubu letadla. V konečné fázi byly nakonec přístroje staženy z prodeje. Nový model již nemá tyto problémy. A jaký výkon nabízí?

Špičkový výkon v odolném těle

Nový model pochopitelně nabízí to nejlepší, co můžete na trhu potkat. K dispozici je osmijádrový procesor, který disponuje čtyřmi jádry taktovanými na 2,3 GHz a další čtyři 1,7 GHz. Důležité je upozornit na to, že tento čip byl vyráběn pokročilou 10nm technologií a měl by být tak o poznání výkonnější, než předchozí modely.

Kromě toho disponuje 6 GB operační paměti, úložným prostorem o kapacitě 64 GB, čtečkou paměťových karet, zakřivený displej o velikosti 6,3 palců a rozlišením 2960 x 1440 obrazových bodů.

Shlédněte také

Co je zapotřebí k výrobě originálních reklamních předmětů

Výroba originálních reklamních předmětů je skvělým způsobem, jak upoutat pozornost a zvýšit povědomí o vaší …