Domů / Byznys / Novinky od Sony se představí v září

Novinky od Sony se představí v září

Hráčským světem se už nějakou dobu vedou horlivé diskuze o tom, že Sony chystá uvést v září na trh novou herní konzoli. Co je však mnohem zajímavější, jsou zvěsti o tom, že Sony všechny hráče překvapí a uvede rovnou dva nové modely PlayStation.

Jedná se o hoax?

Společnost Sony zatím oficiálně nepotvrdili příchod nového modelu Playstation. Je tedy otázkou, zda se v září skutečně dočkáme novinky. Podle webu Vice Gaming a GameBlog se však elektronický gigant chystá předvést v plné parádě již 7. Září. Navíc podle serveru Polygon navíc půjde o revoluci a Sony představí rovnou dvě nové konzole. Jedna verze nabídne extrémní výkon a druhá pouze dodatečné vylepšení k aktuálnímu čtvrtému modelu.

Hlavní je výkon a herní zážitek

Nejvíce informací je zatím o připravovaném modelu s kódovým označením PlayStation Neo. Jeho hlavní předností má být navýšení výkonu. Novinka bude nabízet stejný procesor, který se nachází v aktuální čtyřce, ale bude pracovat na vyšší frekvenci. O modelu s extrémním výkonem se zatím neví vůbec nic a vše je opředeno tajemstvím.

Pro model Neo je k dispozici čip s architekturou Jaguar, které má osm jader nataktováno na 2,1 GHz. PlayStation 4 pracuje při frekvenci 1,6 GHz. Výkon bude 1,3 krát vyšší. Lepšího výkonu se dočká i grafický čim, který bude nyní pracovat na 911 MHz oproti původním 800 MHz.

Objeví se nejvýkonnější konzole na světě?

Extrémně výkonný PlayStation je s největší pravděpodobností připraven na poslední chvílí. Jedná se o reakci Sony na prohlášení konkurenční společnosti Microsoft. Ta se nechala slyšet, že pracuje na nejvýkonnější konzoli, která umožní hrát v rozlišení 4K. O novince bychom se měli od softwarového gigantu dozvědět co nevidět. Uvidíme, jak se uskuteční plány Sony a zda skutečně představí dvě nové konzole.

Shlédněte také

Co je zapotřebí k výrobě originálních reklamních předmětů

Výroba originálních reklamních předmětů je skvělým způsobem, jak upoutat pozornost a zvýšit povědomí o vaší …