Domů / Hry & aplikace / Klávesnice pro Android

Klávesnice pro Android

Přestože chytrý telefon nabízí vlastní klávesnici, v obchodě Play naleznete celou řadu možných alternativ. Některé jsou povedené a jiné nestojí ani za zmínku. Vyzkoušeli jsme za vás pár takových aplikací a vybrali ty nejzajímavější, ať už se jedná o design nebo praktickou stránku věci. Níže najdete naše doporučení tří aplikací, které rozhodně stojí za zkoušku.

TouchPal Keyboard

Klávesnice Touchpal nabízí rozložení devíti kláves, tak jako tomu bylo na starších telefonech. Jednoduché je také přidání nového slova nebo změna velikosti klávesnice. K dispozici je také upravení klávesnice podle potřeby na QWERTZ nebo QWERTY. Pokud tedy hledáte tradiční rozložení klasických tlačítkových klávesnici, aplikace TouchPal je ideálním řešením. Aplikace je k dispozici zdarma.

TouchPal

Aplikaci stahujte zde.

AnySoftKeyboard

Další klávesnice, kterou vám nabídneme, se jmenuje AnySoftKeyboard. Tato aplikace věrně imituje rozložení klasické počítačové klávesnice a to včetně diakritiky. Po instalaci je však nutné ještě stáhnout české rozložení. Právě lokalizace češtiny je obrovskou výhodou a umožňuje tak široké možnosti nastavení. Aplikaci je také možné různě upravit, aby se vám pohodlněji psalo. Výjimkou není ani různé klávesové zkratky nebo široký výběr motivů. Tahle klávesnice zkratka boduje na všech frontách.

AnySoftKeyboard

Aplikaci stahujte zde.

Swype Keyboard

Další povedená klávesnice pro Android, která umožňuje psaní tahem. Zároveň oplývá nabušeným slovníkem, má krásné motivy, lehko se ovládá a je možné ji synchronizovat na všech ostatních zařízení Android. Velkou výhodou aplikace Swype je přizpůsobení se vašemu jazykovému stylu. Čím častěji budete aplikaci používat, tím více se vám a vašemu stylu komunikace bude přizpůsobovat. Ideální alternativa ke klasické klávesnici. Doporučujeme.

Swype

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …