Domů / Hry & aplikace / Nejnovější aplikace pro Android – digitální záznamník, rychlá jízda a kontrola kvality vzduchu

Nejnovější aplikace pro Android – digitální záznamník, rychlá jízda a kontrola kvality vzduchu

Opět se nám tu vyklubaly aplikace, které nesmí chybět ve vašem Androidu. Mrkejte na skutečně chytrý digitální záznamník nebo si vypočítejte, zda se vám vyplatí rychlá jízda. Nakonec si zkontrolujte kvalitu ovzduší ve vašem okolí. Tak jdeme na to.

Wrappup Smart Voice Recorder – praktický digitální záznamník

Diktafony jsou pasé, pokud chcete pořídit záznam zvuku využijete k tomu chytrý telefon. Nejnovější aplikací, která v sobě spojuje všechny kvality tradičního diktafonu je aplikace Warppup Smart Voice Recorder. Co aplikace nabízí:

  • záznam důležitých momentu v reálném čase
  • poznámky
  • sdílení nahrávek
  • integrace s kalendářem
  • vysoká kvalita zvuku
  • a spousty dalších užitečných funkcí

Aplikaci stahujte zde.

Speedr – skutečně je rychlá jízda výhodná?

Jezdíte rychle abyste všude byly včas a jízda vám nezabrala tolik času? A jste si jistí, že je tomu skutečně tak? Vyzkoušejte si aplikace Speedr, která vám vypočítá, jak je tomu doopravy. Aplikace vyhodnocuje data z navigace se skutečnou jízdou. Dokážeme vám vyhodnotit, jak rychle jste jeli oproti povolené rychlosti a zda se vám tato riskantní jízda vyplatila. V přehledném rozhraní uvidíte, kolik času jste ušetřili.

Aplikaci stahujte zde.

Kvalita ovzduší v ČR

Aplikace Smog v ovzduší ČR mapuje aktuální znečištění ovzduší na našem území. Data jsou sbírána z meřících stanic ČHMÚ a kvalita ovzduší je hodnocena ve stupnici 1 až 6. Součástí aplikace je i mapa všech stanic, přehledný seznam koncentrace všech znečišťujících látek, grafy vývoje za posledních 24 hodin nebo zobrazení index kvality vybrané stanice. Smog v ovzduší ČR je užitečná aplikace, která vám ušetří trochu toho zdraví.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Je Londýn hlavním městem hackerů?

Londýn zná mnoho lidí jako krásné historické město, jedná se také o celosvětové centrum technologií. …