Domů / Byznys / Nástroje, které využije každý PPC specialista

Nástroje, které využije každý PPC specialista

Každý pracovník ke své práci potřebuje určité nástroje. A jinak tomu není ani u PPC specialisty, který využívá nástroje, které mu práci mnohdy ulehčí.

SpyFu

SpyFu představuje program, který je používán na „špionáž“ vašich konkurentů. Tento impozantní software se pyšní svou masivní databázi, která sleduje a zaznamenává všechny data týkající se PPC reklamy vaší konkurence. Ušetříte tak spoustu peněz a času. Proč? Pokud má váš konkurent již ziskovou PPC kampaň, můžete ji i vy využít k vašemu prospěchu. Konkurence zřejmě dlouhou dobu strávila zkoumáním klíčových slov, optimalizací jejich titulků apod. Všechny tyto informace máte na dosah ruky díky SpyFu. Vsaďte na služby PPC specialisty!

Usability Booster

Holger Schulz vytvořil skript tzv. Usability Booster, jehož hlavní náplní je plug-in pro internetové prohlížeče, který usnadňuje pohyb v online prostředí Google AdWords. Za jeho nejlepší funkci je považována funkce možnosti rychlého určení shody klíčových slov při práci s reportem termínů vyhledávání (přidávání nových klíčových slov a negativ).

PPC Protect

Tento program využívá PPC freelancer k tomu, aby ušetřil na rozpočtu. Každý klik na vaši PPC reklamu stojí peníze. Otázkou je, zda na vaši reklamu klikají skuteční zákazníci nebo roboti? Abyste zabránili robotům klikat na vaše reklamy, využijte tento program, který aktivně sleduje každé kliknutí na vaše PPC reklamy a blokuje všechny podezřelé roboty.

Keyword Wrapper

Tento nástroj doporučuje známý specialista Mark Kennedy ze SEOM. Pomocí tohoto snadno použitelného nástroje můžete rychle vytvářet sady klíčových slov ve všech typech shody. Vytvoříte tak seznam klíčových slov během několika minut.

Scraper

Tento pomocník slouží k tomu, abyste z webové stránky získali veškeré informace. Nástrojů podporující tyto funkce je na trhu nespočet, jsou to tzv. „scrapery“, od toho název „scraping“.

Ať už jste začínající PPC specialista nebo pokročilý, věříme, že jsme vám tímto seznamem používaných nástrojů vaši práci ulehčili. Pokud PPC specialistu hledáte, doporučujeme hledat na Marekpech.cz

Shlédněte také

Kancelář není bezpečné místo. Nepozornost vás bude stát zdraví i peníze

Práce v klimatizované kanceláři nemusí být tím, čím se na první pohled zdá. V některých …