Domů / Doporučujeme / Jak najít ideální sídlo pro firmu

Jak najít ideální sídlo pro firmu

Založit si svou vlastní firmu vyžaduje nejen odvahu, nadšení a chuť se postavit na vlastní nohy. Také je k tomu třeba spousta trpělivosti při vyřizování administrativně náročných úkonů a v neposlední řadě také najít vhodný prostor, čili sídlo společnosti.

Pokud se nechcete zdržovat a podstupovat problémy se sháněním povolení a hledáním příhodného místa, můžete tento úkol zadat specializované firmě Strong business s.r.o., k jejímž základním službám nabízeným začínajícím i zavedeným podnikatelům patří i poskytnutí sídla. Budete tak mít dostatek času a klidu rozjet své podnikání, neboť tato firma vám poskytne nejen sídlo společnosti, ale také kontaktní adresu včetně dalších doplňkových služeb. Kromě zřízení sídla vaší společnosti a poštovní adresy je to také příjem pošty a zásilek, skenování došlé pošty, zasílání upozornění o došlé poště e-mailem, dosílání přijaté pošty a další služby spojené s běžným denním chodem každé firmy.

Místo sídla firmy

K velkým výhodám patří, že budete mít sídlo firmy nebo kanceláře v hlavním městě Praze, případně v moravské metropoli Brně. Mít obchodní prostory v centru dění a využít toho pro navazování obchodních vztahů a nových kontaktů, je velkým plusem pro další rozvoj vašeho podnikání.

V současné době si můžete pro svou společnost vybrat z nabídky adres v Praze 4, Praze 10 a v Brně. Jedná se vesměs o kanceláře, které jsou v osobním vlastnictví společnosti Strong business. To v praxi znamená, že budete mít na těchto adresách možnost přijímat poštu včetně jejího dalšího zpracování, jako je scan, dosílka atd. Můžete tedy těchto zavedených adres plně využívat a společnost zajistí veškerou administraci za Vás. Těchto služeb mohou využívat jakékoliv firmy, ať už se jedná o akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným nebo i osoby samostatně výdělečně činné.

Založení společnosti

Dašlí nabízenou službou je i založení samotné společnosti, což je pro každého začínajícího podnikatele nejsložitější úkol. Firma za vás vyřídí veškerá povolení včetně notářského zápisu až po zápis do obchodního rejstříku. Spolu se zajištěným sídlem pro vaši novou společnost jsou to základní administrativní kroky, které za vás podstoupí zkušená firma. Vy se můžete soustředit výhradně na vlastní podnikatelský záměr, navazování obchodních kontaktů a rozjezd podnikatelské činnosti.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …