Domů / Doporučujeme / Nízkoenergetické zděné domy nabízí ideální řešení pro bydlení

Nízkoenergetické zděné domy nabízí ideální řešení pro bydlení

Bydlet ve svém vlastním domě se zahrádkou je snem mnoha lidí. V dnešní době se také stále více upřednostňují domy, které šetří nejen ekologické prostředí, ale také energii nutnou na vytápění, ohřev vody a provoz všech domácích spotřebičů. Proto hovoříme o nízkoenergetických domech, které tato kritéria splňují.

Pokud využijete nabídku společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., uspoříte i na pořizovacích nákladech. Společnost za vás totiž vyřídí hypoteční úvěr za velice výhodných podmínek. Každý zájemce se může spolehnout na dokonalou kvalitu a profesionalitu, jelikož společnost se specializuje na výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb a zděných domů již řadu let. Po celou dobu výstavby vám budou pracovníci firmy k dispozici a budou s vámi řešit i vaše případné návrhy úprav.

Financování zděného domu

Financování je pro zákazníky společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. optimální zejména v tom, že mohou využít výhodného nastavení hypotečního úvěru. V jeho rámci totiž mohou každý následující rok získat jednu hypoteční splátku zpět a navíc si mohou odečíst z daní v každém roce částku rovnající se jedné průměrné měsíční hypoteční splátce. V součtu to tak znamená, že díky zadání stavby nízkoenergetického domu společnosti můžete získat celkovou částku od 250 až do 570 tisíc korun a tyto peníze použít na cokoliv.

Dům na klíč

Nejlepším řešením je stavba domu na klíč, kdy se nemusíte starat téměř o nic. Společnost vám zajistí optimální financování, zařídí stavební povolení a předá vám stavbu v maximální kvalitě. Na vás zbydou už jen starosti se zařízením a vybavením domu. Nízkoenergetické domy od společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. mají celou řadu výhod a skýtají dosud nepoznané možnosti v oblasti šetření energií.

Zákazník si může vybrat z několika variant, typů a provedení, které splní jak jeho vysoké nároky jak na estetické řešení, tak na účelnost domu. Mimořádná kvalita je zaručena díky používaným materiálům, ke kterým patří zejména pravá pálená cihla Porotherm, která je nejen nízkoenergetická, ale je výhodná i z hlediska zdraví. Je pevná, spolehlivá, splňuje protipožární vlastnosti nejvyšší úrovně A1 a také má jedinečné parametry kladené na propustnost vlhké vzdušnosti za každých klimatických podmínek. Kvalita celého konstrukčního systému nízkoenergetických zděných domů je neustále prověřována ve všech vyspělých zemích, kde jsou tyto domy stavěny.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …